Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Znana modelka dała kosza Leonardo DiCaprio! Ujawniła kulisy zalotów aktora: „To dla niego totalnie nowe doświadczenie”

Leonardo DiCaprio smutny


Roxy Horner dała kosza Leonardo DiCaprio

Związek Leonardo DiCaprio i Niny Agdal to już przeszłość? Para była ze sobą od czerwca 2016, dla aktora to już zdecydowanie za długo. Wszystko wskazuje na to, że w centrum zainteresowania Leonardo zalazła się teraz modelka Roxy Horner. Pech jednak chciał, że piękna blondynka jest zajęta!

Modelka jest w związku z brytyjskim muzykiem Jake’m Buggiem i ani jej się śni odpowiadać na zaloty DiCaprio. Dla aktora taka sytuacja to absolutna nowość. Leonardo przywykł do tego, że to on rozdaje karty. Tymczasem… Roxy trzyma aktora na dystans, ponieważ chce tę znajomość utrzymać wyłącznie w przyjacielskich relacjach:

Leo nigdy nie dostaje kosza. To dla niego totalnie nowe doświadczenie i nie podoba mu się. Przez to chce Roxy jeszcze bardziej – wyznała modelka

Jak donosi RadarOnline, Leonardo DiCaprio i Roxy Horner spotkali się w jednym z londyńskich klubów. Swoją znajomość kontynuowali w Nowym Jorku.

Jak aktor poradzi sobie z taką porażką? A może jednak Roxy ulegnie urokowi Leonardo? Czas pokaże.

Na Coachelli 2017 pojawiły się największe gwiazdy, ale to Leonardo DiCaprio wygrał internety! Tak imprezuje z Orlando Bloomem i… A kto to?

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio z Oscarem

Leonardo DiCaprio z Oscarem

Jesteś fanem Leonardo DiCaprio?Komentarzy: 1


Gość | 20 maja 2017, 00:16

Och ten Leo ❤❤❤


Dodaj komentarz
×