Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Rosja na Eurowizji 2017: Jest ostateczna decyzja!

Julia Samojłowa Eurowizja 2017 zakaz wstępu


Rosja nie wystąpi na Eurowizji 2017

Dawno na Eurowizji nie było takiego skandalu jak w tym roku. Wszystko za sprawą reprezentantki Rosji, Julii Samojłowej, która otrzymała zakaz wstępu na teren Ukrainy na trzy lata. Od tygodni organizatorzy konkursu robili wszystko co w ich mocy, aby uzyskać zgodę lokalnych władz albo znaleźć alternatywne rozwiązanie, chociażby wybierając nowego reprezentanta. Żadna z tych opcji nie spotkała się z zainteresowaniem ze strony rosyjskiej.

Dzisiaj wiemy już oficjalnie – Rosja nie wystąpi na Eurowizji 2017. Z oficjalnej strony konkursu eurovision.tv usunięto kraj z listy kandydatów, a producenci wystosowali takie oto oświadczenie:

W związku z oficjalną informacją, że rosyjska kandydatka na Eurowizję 2017, Julia Samojłowa, nie uzyska zgody na podróż do Kijowa, by wziąć udział w Eurowizji 2017, Europejska Unia Nadawców zaproponowała Channel One dwa alternatywne rozwiązania, by znaleźć sposób, który pozwoli Rosji na kontynuowanie swojego udziału w tegorocznym wydarzeniu. Te propozycje to udział transmitowany przez satelitę lub zmiana kandydata na takiego, który będzie mógł legalnie wjechać na teren Ukrainy. Niestety obydwie propozycje zostały przez Channel One odrzucone i oświadczyli oni, że nie będą transmitować konkursu Eurowizji 2017. Niestety oznacza to również, że Rosja nie będzie mogła wziąć udziału w tegorocznym konkursie. Bardzo chcieliśmy, by wszystkie 43 kraje wzięły udział w Eurowizji 2017 i zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, by to osiągnąć

Rosja nie pokaże także tegorocznego konkursu, co oznacza, że dla wiernych fanów pozostaje jedynie transmisja przez internet.

Eurowizja 2017 bez Rosji. Szkoda?

Zobacz: Nie uwierzycie, co wymyślili organizatorzy Eurowizji 2017! Zrobią dla Rosji wyjątek jakiego w historii konkursu jeszcze nie było!

Zobacz: Skandal z Rosją na Eurowizji 2017! Sprawę w mocnych słowach komentuje prezydent Ukrainy [WIDEO]

Eurowizja 2017 bez Rosji

Eurowizja 2017 bez Rosji

Julia Samojłowa skandal Rosji na Eurowizji

Julia Samojłowa skandal Rosji na Eurowizji

Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?Komentarzy: 4


Gość | 18 kwietnia 2017, 12:33

Jakie to ma znaczenie skąd jest reprezentantka. Gdyby miała bana na wjazd do Polski to chcielibyśmy żeby wjechała do nas bo jest Eurowizja?
Ogarnijmy się trochę!!! I szanujmy zasady państwa.


Gość | 14 kwietnia 2017, 18:16

Ukraina już pokazała,jak zmanipulowała wynikami jury Eurowizjii 2016.Teraz manipuluje,jak nie dopuścić do udziału przedstawicielki Rosji.Od 62 lat zdarzy się pierwszy raz,że kraj organizator nie wbrew Regulaminowi Konkursu nie dopuścił przedstawiciela jednego z 43krajów do występów w Eurowizji.Już widać powiew banderwoszczyzny w cywilizowanej Europie !!!


Gość | 14 kwietnia 2017, 16:22

Putin pokaz pazury!!!


Gość | 14 kwietnia 2017, 12:29

ruski wiedzieli, że ona ma zakaz wstępu na ukrainę! celowo ją wybrali, żeby wypróbować swoje siły, ale okazuje się, że nie są tacy wszechmocni, a ta piosenka równie mdła, jak wykonawczyni (hehe)


Dodaj komentarz
×