Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Romain Zago powiedział „nie” Joannie Krupie, a teraz gorzko tego żałuje! „Byłem zbyt zły, więc…”

Joanna Krupa, Romain Zago, powody rozstania


Powody rozstania Joanny Krupy i Romaina Zago

Romain Zago – przystojny były partner gwiazdy TVN Joanny Krupy – mimo, że oficjalnie rozstał się z piękną modelką, nadal wspomina ich burzliwy związek. Ostatnio Zago w szczerym wywiadzie opowiedział o przyczynach rozpadu związku z Krupą przyznając, że bardzo żałuje decyzji którą podjął.

Przypomnijmy, że Romain Zago oficjalnie rozstał się z Joanna Krupą 11 lipca. Relacją ze spotkania z prawnikiem celebrytka podzieliła się na swoim profilu, na którym opublikowała również swoje nagie foty. Wydaje się, że atrakcyjna Joanna nie rozpacza po rozpadzie pożycia małżeńskiego i szybko znalazła szczęście u boku innego adoratora. Nieco inaczej rozstanie traktuje Zago, który żałuje rozłamu małżeństwa z Krupą.

Byłem zbyt zły, więc odmówiłem Asi pójścia na terapię. Zamiast jej wysłuchać, powiedziałem, że z nami koniec. Byłem uparty i teraz tego żałuję – powiedział Faktowi.

Zago podał przyczyny rozpadu ich związku. Jego zdaniem zawiniła…odległość, bowiem jak wiadomo małżonkowie nigdy nie zamieszkali razem. On mieszkał w Miami, ona w Los Angeles.

Gdy przychodziła praca, nasze ambicje zawodowe brały górę i odległość jaka z tego wynikała pomogła tworzyć większy dystans – mówi ze smutkiem.

Joanna Krupa i Romain Zago świętowali rozwód… razem na plaży! Na jej oczach obściskiwał inne! [ZDJĘCIA]

Romain Zago radzi jak uratować związek

Teraz, gdy małżeństwo tej pięknej pary przeszło już do historii, Romain Zago zrozumiał gdzie popełnił błąd! Radzi innym zakochanym parom, co należy robić, jak żyć aby nie powielić jego losu. Jego recepta na udany związek to:

Największa rada, którą mogę dać każdemu, kto ma trudności w małżeństwie? Danie sobie czasu na refleksję, oddech i leczenie. Czasem na pokonanie kryzysu potrzeba 2-4 miesięcy, ale większość ludzi się na to nie decyduje. A to krytyczny i śmiertelny błąd!

Jak myślicie, czy to jest złoty środek na szczęśliwy związek?

Romain Zago pokazał zdjęcie zapłakanej Joanny Krupy. Komentarz? Bardzo uszczypliwy

Dlaczego Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Dlaczego Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Zdjęcia z imprezy rozwodowej Joanny Krupy i Romaina Zago

Zdjęcia z imprezy rozwodowej Joanny Krupy i Romaina Zago

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Czy Joanna Krupa i Romain Zago powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 1


Gość | 14 lipca 2017, 19:02

Joanna Krupa ma zydowski nos.


Dodaj komentarz
×