Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Romain Zago jest przekonany, że Joanna Krupa da mu jeszcze jedną szansę. Jego argumenty są dość oryginalne

Joanna Krupa i Romain Zago


Romain Zago chce wrócić do Joanny Krupy

Rozwodem Joanny Krupy i Romaina Zago przez kilka miesięcy żyły wszystkie media. Fani modelki spekulowali na temat powodów, Joanna udzielała sporo wywiadów, wypowiedział się również Romain i z ich słów wynikało, że to definitywny koniec. Okazuje się jednak, że Zago ma swoje własne plany i teorię dotyczącą związku z piękną Krupą. Niedawno sfinalizowali rozwód, ale biznesmen wierzy, że za rok… znowu się zejdą!

Joanna Krupa i Romain Zago świętowali rozwód… razem na plaży! Na jej oczach obściskiwał inne! [ZDJĘCIA]

Były mąż Joanny jest przekonany, że przerwa dobrze zrobi ich związkowi. Najwyraźniej nie traktuje rozwodu jako czegoś ostatecznego i ma nadzieję, że za jakiś czas znów uda mu się stanąć przed ołtarzem z byłą małżonką:

Na tę chwilę finalizujemy rozwód, ale może w przyszłości będziemy znowu razem. Teraz nie byłoby w porządku zachowywać się dalej jak małżeństwo, bo oboje mnóstwo pracujemy i rzadko możemy ze sobą spędzać czas. Może nadejdzie czas, w którym zdamy sobie sprawę, że nawaliliśmy i damy sobie wtedy drugą szansę. Wystarczy spojrzeć na Justina Timberlake’a i Jessicę Biel. Rozstali się na rok, wrócili do siebie, wzięli ślub i mają dziecko. Nie jesteśmy na tym samym celebryckim poziomie, ale mamy podobne style życia. Zobaczymy więc, co przyszłość nam przyniesie – wyznał w rozmowie z Faktem.

Myślicie, że prognozy Romaina co do związku z Joanną sprawdzą się w przyszłości, czy może piękna modelka zdąży ułożyć sobie życie z kimś innym?

Romain Zago powiedział „nie” Joannie Krupie, a teraz gorzko tego żałuje! „Byłem zbyt zły, więc…”

Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago

Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago

Zdjęcia z imprezy rozwodowej Joanny Krupy i Romaina Zago

Zdjęcia z imprezy rozwodowej Joanny Krupy i Romaina Zago

Czy Joanna Krupa i Romain Zago powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 2


Gosc | 17 sierpnia 2017, 11:59

Wrócą do siebie Oni obydwoje są dla siebie stworzeni To widac


GośćAS | 17 sierpnia 2017, 08:31

WSZYSTKO MOZLIWE


Dodaj komentarz
×