Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Rolnik szuka żony: Ten związek też był ukartowany! Tak uczestnicy oszukali widzów!

Rolnik szuka żony 4


Karol z Rolnik szuka żony wyznał prawdę o programie

Mimo że owiana wieloma kontrowersjami, 4. edycja programu Rolnik szuka żony dobiegła końca jakiś czas temu, to jego bohaterowie wciąż są na językach fanów oraz kolorowej prasy. Nic dziwnego, ponieważ uczestnicy minionego sezony skrywali wiele tajemnic, które dopiero dziś wychodzą na światło dzienne.

Wiele mówiło się o miłości Karola i Jagody, jakoby para poznała się jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do programu. Zarówno produkcja, jak i sami zainteresowani milczeli w tym temacie. Jednak jak czytamy na łamach tygodnika Rewia, Karol zdecydował się udzielić wywiadu w magazynie i odpowiedział na jedno z najbardziej nurtujących wielu fanów pytań.

Z Jagodą spotkałem się dwa razy przed przyjazdem dziewczyn do mnie, ale na czas nagrań zerwałem z nią kontakt. Chciałem lepiej poznać kandydatki i zapewnić im równe szanse. To serce podyktowało mi, żebym je odrzucił. Przed oczami wciąż miałem Jagodę. Jestem wdzięczny ekipie programu, że umożliwiła to, aby widzowie też ją poznali. Jagoda na początku nie chciała występować przed kamerami. Zdecydowała się to zrobić dla mnie, co jeszcze bardziej mnie ujęło – powiedział Karol.

Myślicie, że miłość Karola i Jagody przetrwa próbę czasu?

Najważniejszy odcinek „Rolnik szuka żony 4” za nami! Poznaliśmy wybory wszystkich uczestników!

Rolnik szuka żony: Kasia atakuje Małgosię i Pawła! „Jesteście tłem”

Uczestnik „Rolnik szuka żony 4” zdemaskowany! Jego tożsamość właśnie wyszła na jaw

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×