Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 22.01.2018

72 letni Mikołaj z „Rolnik szuka żony” wyrolował wszystkich! Po programie cichaczem odnalazł swoją miłość! Jego wybranka jest w wieku jego córki!

Rolnik szuka żony


Mikołaj z Rolnik szuka żony jest zakochany, kim jest jego ukochana?

Najnowsza – 4 edycja popularnego show TVP „Rolnik szuka żony” dobiegła końca, jednak fani programu wciąż emocjonują się życiem bohaterów i śledzą ich miłosne perypetie. Ostatnio głośno było o związku Karola i Jagody oraz Zbyszku, który umawia się na randki z Justyną.

Wszystko wskazuje na to, że Mikołaj Karol, który ostatecznie odrzucił zaloty swoich kandydatek, wykorzystał fakt, że uwaga mediów skupiona jest wokół tych dwóch par i poza kamerami zaczął układać sobie życie z wybranka swojego serca. Kim jest ukochana najstarszego uczestnika show? Doskonale ją znacie!

Mikołaj ma 72 lata, nadal wierzył, że spotka na swojej drodze kobietę idealną. Nie spotkał jej w programie. Przypomnijmy, że w finale usiłować porozumieć się z 50-letnią Renatą, która sama odeszła z show, a także Janiną i Teresą, które sam pogonił ze swojego życia. Wszystkie panie czuły się zawiedzione, ale zgodnie życzyły mu szczęścia. Janina przyznała, że gdyby Mikołaj bardzo się postarał i powalczył o jej uczucie, wróciłaby do niego. Sympatia okazała się już jednak jednostronna.

Nie zwiążę się z Janeczką. Nie zaiskrzyło – wyznał rolnik.

On szuka ideału. Życzę mu, żeby się zakochał – podsumowała Renata.

Mikołaj nie zamierzał jednak przeżywać rozstania ze swoimi kandydatkami. Jakiś czas temu wyszło bowiem na jaw, że Mikołaj poznał wreszcie kobietę, która zdobyła jego serce. Po zakończeniu programu rolnik dostał stertę listów, z której jedna przesyłka szczególnie go zainteresowała. Doszło nawet do rozmów telefonicznych z adresatką korespondencji. Okazało się, że kobieta, z którą tak dobrze się rozumie ma 40 lat i jest w wieku jego córki.

Przeżył szok i nawet nieco się przestraszył tej różnicy wieku, ale nie był w stanie skrywać swoich uczuć – twierdzi informator tygodnika Na żywo

Jesienią Mikołaj i jego wybranka oficjalnie zostali parą. Kobieta szybko zdobyła zaufanie dzieci rolnika – Magdy i Michała. Oboje życzą mu bardzo dobrze i chcą, aby był szczęśliwy. Mikołaj skupia się teraz na pielęgnowaniu związku z ukochaną. Planuje poznać jej rodzinę i wprowadza ją w tajniki prowadzenia winnicy. Kim jest kobieta, która zawróciła rolnikowi w głowie? Okazało się, że widzowie doskonale ją znają! Fani programu wszczęli swoje śledztwo, z którego wynika, że nową ukochaną Mikołaja jest Ewa – kandydatka Zbyszka. Przypomnijmy, że jemu nie udało się ułożyć sobie życia miłosnego. Sympatyczny rolnik nie spotkał kobiety, która chciałaby zamieszkać z nim i jego mamą. Wręcz przeciwnie. To właśnie Ewa postawiła go przed wyborem: „mama albo ja”, co bardzo uraziło Zbyszka. W finałowym odcinku rolnik obwiniał 40-latkę o to, że relacje pomiędzy nim a sporo młodszą Iwoną nie ułożyły się po jego myśli.

Mam żal do Ewy, że namieszała dużo. Manipulowała. Ja lubiłem z tobą rozmawiać. Nie ma co dalej tego ciągnąć – podsumował Zbyszek

Jak widać, zarówno Zbyszek odnalazł po czasie drugą połówkę (związał się z Justyną), jak i Ewa z Mikołajem.

Życzymy im szczęścia!

 

Najpopularniejsza para z „Rolnik szuka żony” zaręczyła się?! Mamy na to prawdziwy dowód!

Szybko! Para z „Rolnik szuka żony 4” już szykuje się do ślubu! Wiemy kiedy

Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony 4” zaskoczyli wszystkich radosną nowinę! „Mamy dziewczynkę”. Pokazali ją na zdjęciu

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×