Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Rodzina w komplecie! Słynny muzyk pokazał piękną ciężarną partnerkę w bikini na plaży! To dla tej 22-latki zostawił żonę

Robin Thicke z partnerką na plaży


Robin Thicke z partnerką i synem

Robin Thicke nie miał ostatnio dobrej prasy. W amerykańskich tabloidów aż huczało na temat jego skandalicznego zachowania wobec syna Juliana Fuego. Przypomnijmy, że muzyk miał znęcać się nad 7-latkiem, który wręcz domagał się o pomoc i kontakt z policją. Sprawę ujawniła niania dziecka, a później o wszystkim opowiedziała jego była żona Paula Patton.

To jakiś koszmar! 6-letni syn Robina Thicke boi się spotkań z ojcem! „Błaga, płacze i dzwoni na policję, żeby się z nim nie widzieć”

Teraz Robin układa swoje życie na nowo. Autor hitu Blurred Lines związał się z 22-letnią April Love Geary, z którą oczekuje na potomka. Kobieta jest w czwartym miesiącu ciąży, a z relacji na Instagramie Thicke wynika, że ich uczucie kwitnie.

Ostatnie dni są wspaniałe – napisał artysta pod zdjęciem.

O wiele ciekawsze od prawie niewidocznych ciążowych krągłości April jest towarzyszący im syn Robina. Wszystko wskazuje na to, że jego relacje z dzieckiem uległy poprawie.

Sądowa walka Robina Thicke o przemoc wobec dziecka dobiegła końca. Wyrok jest szokujący

Robin Thicke z ciężarną partnerką i synem

Robin Thicke z ciężarną partnerką i synem

Wielka bitwa Robina Thicke'a i Pauli Patton o dziecko

Wielka bitwa Robina Thicke’a i Pauli Patton o dziecko

Robin Thicke z synem - Instagram

Robin Thicke z synem – Instagram

Czy wierzysz, że Robin Thicke bił syna?Komentarzy: 1


Gośćas | 21 sierpnia 2017, 11:08

nienawidze knurow


Dodaj komentarz
×