Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Robert Stockinger zostanie ojcem! Podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP zdradził płeć i imię dziecka!

Robert Stockinger zdradził płeć i imię dziecka - Wielki Mecz TVN 2017


Robert Stockinger zdradził płeć i imię dziecka

Co za emocje! 3 września odbył się charytatywny Wielki Mecz TVN 2017. Co roku tuż po Balu TVN gwiazdy stacji spotykają się na murawie, by zagrać towarzyskie spotkanie z którego dochód wędruje na konto tych najbardziej potrzebujących. Tegorocznymi przeciwnikami znanych i lubianych była reprezentacja WOŚP. I chociaż TVN koniec końców postawił na swoim, a zwycięstwo leżało po ich stronie, to Robert Stockinger sprawił, że tłum na trybunach oszalał.

Wielki mecz TVN kontra WOŚP za nami! Znamy wynik!

Od dawna było wiadomo, że Robert spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jego ojciec, Tomasz Stockinger, nie może doczekać się wnuka, a piękna Patrycja Drozd kwitnie w ciąży. Nie było jednak wiadomo czy parze urodzi się chłopiec czy dziewczynka – aż do teraz! Podczas meczu Stockinger wepchnął piłkę pod koszulkę i padł na kolana, ssąc kciuk – tradycyjny już gest piłkarzy, którzy chcą podzielić się szczęśliwymi wieściami ze swoimi kibicami sprawił, że tłum oszalał. Jak się okazuje, Robert zostanie tatą małej Oliwiidziewczynka powinna przyjść na świat jeszcze w tym roku!

Tym samym Stockinger i jego wybranka dołączą do grona gwiazd, które w tym roku opanował baby boom. Serdecznie gratulujemy!

Tak wyglądały ślub i wesele Roberta Stockingera i Patrycji Drozd [ZDJĘCIA]

Robert Stockinger zdradził płeć i imię dziecka - Wielki Mecz TVN 2017

Robert Stockinger zdradził płeć i imię dziecka – Wielki Mecz TVN 2017

Robert Stockinger i Patrycja Drozd

Robert Stockinger i Patrycja Drozd

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×