Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Robert Lewandowski romantyczny jak nigdy! Pokazał słodką fotkę i pięknie ją opisał! Wszystko z okazji urodzin Anny Lewandowskiej!

Robert Lewandowski i Anna na Mykonos


Robert Lewandowski złożył życzenia dla Anny

Anna Lewandowska jak już wszyscy zapewne wiedzą, dzisiaj obchodzi swoje 29 urodziny. Sportsmenka przyszła na świat dokładnie 7 września 1988 roku w Łodzi. Z zawodu jest trenerką fitness oraz  mistrzynią w karate tradycyjnym. Podczas swojej sportowej kariery zdobyła mistrzostwo świata, Europy oraz Polski. Trenerka prowadzi również swój blog Healthy Plan by Ann, z którego jej fanki i miłośnicy zdrowego trybu życia korzystają z cennych i fachowych rad.

Anna Lewandowska pochwaliła się tortem urodzinowym

Prywatnie Anna od 2013 roku jest żoną gwiazdora piłki nożnej Roberta Lewandowskiego. W maju tego roku Robert oraz Anna zostali po raz pierwszy szczęśliwymi rodzicami popularnej już córeczki Klary. Wiemy już, że Anna dostała dziś wzruszający urodzinowy prezent od przyjaciółki, którym natychmiast pochwaliła się na swoim Instagramie. Żona Lewandowskiego podziękowała również wszystkim za życzenia i przyznała, że jest WZRUSZONA.

Właśnie odpaliłam jeden z prezentów, które dostałam od mojej przyjaciółki drogą mailową. To są 23 minuty życzeń od mojej rodziny i przyjaciół, od samych bliskich mi osób. Jestem totalnie wzruszona i chyba stwierdzam, że jest to najfajniejszy prezent, jaki mogłam dostać i jest to najwspanialsza pamiątka na całe życie. Jestem naprawdę bardzo, bardzo, bardzo wzruszona – powiedziała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska planuje już kolejną ciążę! Zdradziła kiedy urodzi drugie dziecko!

Wyznanie miłości Lewandowskiego

Jednak najbardziej wzruszającym prezentem urodzinowym dla Lewandowskiej, są dziś z cała pewnością urocze życzenia od małżonka. Robert Lewandowski postanowił, kolejny już raz, obwieścić całemu światu jak bardzo kocha swoją piękną Annę! Piłkarz udostępnił na swoim profilu romantyczne zdjęcie ze swoją ukochaną, okraszając je pięknym wyznaniem miłości, podziwu i bezgranicznej dumy oraz uwielbienia! Adresatką tego wzruszającego monologu jest oczywiście dzisiejsza Jubilatka – Anna.

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej żony Anny Lewandowskiej. Twoja pasja, niezależność i pościg za marzeniami są najlepszym prezentem jaki dajesz sama sobie. Bądź sobą, dziel się z innymi swoją niesamowitą radością, energią i pozytywnym myśleniem, a w tym ważnym dniu chciałbym ci powiedzieć, że jestem z ciebie bardzo bardzo dumny. Kocham cię.

Wiedzieliście, że Lewy potrafi być tak wylewnym romantykiem?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski imprezowali z Julią Roberts! „Wspaniały wieczór, wspaniałe spotkanie…”[ZDJĘCIA]

Ania Lewandowska ma dziś urodziny! Jak celebruje swoje święto?

Robert Lewandowski publicznie wyznał miłość małżonce

Robert Lewandowski publicznie wyznał miłość małżonce

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski imprezowali z Julią Roberts

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski imprezowali z Julią Roberts

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski na romantycznej randce

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski na romantycznej randce

 

Czy Anna i Robert Lewandowscy tworzą dobraną parę?Komentarzy: 1


Gość | 7 września 2017, 22:46

SZARA BRZYDOTA.ZADNE PIENIADZE TEGO NIE ZMIENIA.


Dodaj komentarz
×