Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Niemiecka prasa: „Lewandowski rozpoczął naukę hiszpańskiego!”

Robert Lewandowski impreza


Robert Lewandowski uczy się hiszpańskiego

Chociaż Robert Lewandowski zaprzecza, że zamierza przenieść się do Realu Madryt, niemiecka prasa nie daje za wygraną i nieustannie sugeruje, że polski zawodnik opuści Bayern Monachium. Najpierw poszło o niefortunny wywiad, w którym Robert skrytykował system transferowy klubu, później o ostrą odpowiedź szefa Bayernu, który nazwał Real „wymarzonym klubem” Lewandowskiego. W środę z kolei… nagłówki krzyczały o nauce hiszpańskiego, którą miał rozpocząć polski zawodnik.

Wreszcie! Robert Lewandowski o swoim transferze do Realu. Kiedy dołączy do Cristiano Ronaldo?

Mówi się, że Lewandowski nakazał swojemu agentowi rozpocząć przygotowania do przenosin. Niemiecki Bild spekuluje, czy będzie to miało miejsce przed czy po Lidze Mistrzów, chociaż ich zdaniem Robert „czuje, że może zwyciężyć jeszcze w barwach Bayernu”. Z kolei Der Spiegel zastanawia się, czy ukaranie Lewandowskiego za wywiad, w którym krytykuje swoją drużynę nie będzie zgubne dla wizerunku całego klubu.

Transfer Roberta wzbudza niewątpliwie wiele emocji i kontrowersji. Myślicie, że przejdzie do Realu czy zostanie wierny niemieckiemu klubowi?

Robert Lewandowski romantyczny jak nigdy! Pokazał słodką fotkę i pięknie ją opisał! Wszystko z okazji urodzin Anny Lewandowskiej!

Robert Lewandowski uczy się hiszpańskiego

Robert Lewandowski uczy się hiszpańskiego

Anna Lewandowska na meczu Roberta

Anna Lewandowska na meczu Roberta

 

 

Jesteś fanem/fanką Roberta Lewandowskiego?Komentarzy: 2


Gość | 21 września 2017, 13:22

Poobny do Pinokio z tym nochalem.


Gość | 21 września 2017, 09:16

Niewdzieczne szkopy


Dodaj komentarz
×