Robert Lewandowski znów zachwyca na boisku. A co w tym czasie robi Ania?

Anna i Robert Lewandowski - urodziny
Ania Mirgos
25.02.2017 19:09

Dopiero co zakończył się mecz Bayernu Monachium z Hamburgerem SV. Beyern wygrał 8:2 i nadal jest liderem Bundesligi. W tym spotkaniu znów zachwycił Robert Lewandowski, który to strzelił aż 3 bramki.

Kapitan reprezentacji Polski po raz pierwszy w tym spotkaniu strzelił gola w 24. minucie, kiedy wykorzystał rzut karny.Wtedy to mistrzowie Niemiec prowadzili 1:0. Na przerwę gospodarze schodzili prowadząc 3:0, bo w 42. minucie ponownie bramkę strzelił Lewandowski. Kolejną  zdobył zaraz na początku drugiej połowy spotkania.

A co wtedy robiła jego żona, Ania

Trenerka siedziała na trybunach i mocno trzymała kicuki za swojego męża. Wszystko relacjonowała na swoim instasnapie. Pokazała także zdjęcie, na którym widać jak bardzo dumna jest z Roberta. :)

Nie ma się jej co dziwić, a my cieszymy się, że są jeszcze takie pary, które tak bardzo się wspierają. :)

Robert Lewandowski po wygranym meczu
Anna Lewandowska kibicuje mężowi
Anna Lewandowska cieszy się ze zwycięstwa Roberta
Robert Lewandowski - 3. miejsce w rankingu najczęściej komentowanych w trakcie EURO 2016