Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Pierwszy wywiad z Robertem Lewandowskim po narodzinach Klary. Jak czuje się Anna? „Wszystko w naszym domu jest już inne”

Anna i Robert Lewandowscy Instagram


Pierwszy wywiad z Robertem Lewandowskim po narodzinach Klary

Robert Lewandowski 4 maja został ojcem maleńkiej Klary. Niestety piłkarz musiał już wrócić do pracy, już dziś rozegra mecz ze swoim zespołem –  Bayern Monachium.

Dziennikarze telewizji internetowej Bayernu złapali Roberta podczas treningu i przeprowadzili z nim krótki wywiad, pytając przede wszystkim o to, jak się czuje w roli taty:

To niesamowite uczucie. Coś zupełnie nowego. Czuję się dobrze, moja żona też. Chcielibyśmy podziękować za te wszystkie wiadomości, które dostaliśmy To wyjątkowy moment. Teraz wszystko w naszym domu będzie już inne, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi – powiedział  Lewandowski.

Zapytany, czy zmienia córeczce pieluchy nie krył rozbawienia:

Czy zmieniałem już pieluchę? Tak, zrobiłem to! To coś zupełnie normalnego dla młodych rodziców. Jestem tym wszystkim naprawdę podekscytowany. To coś totalnie nowego i bardzo wyjątkowego – dodał podekscytowany.

Już dziś Robert w barwach Bayernu rozegra mecz z Darmstadt i zapowiada, że jeśli strzeli gola, pokaże coś nowego:

Czy teraz też coś przygotowałem? Poczekamy, zobaczymy. Być może coś zaplanowałem. Ale najpierw musimy zagrać i wygrać, a jeśli coś strzelę, zobaczycie pewnie coś nowego – powiedział Lewandowski.

Czyżby zamierzał pokazać pierwsze zdjęcie córeczki?

Zobacz: Takiego prezentu Anna i Robert Lewandowscy się nie spodziewali! Piękny i wzruszający gest

Lewandowska pogratulowała mężowi na Instagramie

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski z Klarą

Robert Lewandowski z Klarą

Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?Komentarzy: 5


Mirabellka488 | 14 czerwca 2017, 13:35

Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w google; odchudzanie przed i po by sasetka


Wasza fanka | 8 maja 2017, 10:24

Jesteście najladjesza para w polsce Ania jest ładniejsza od Pauliny macie przesliczna coreczke gratulacje imię mi sie podoba jest wsplaniale dobry gust macie niech coreczka wam rośnie jestem ciekawa ile waży składam wam gratulacje jesteście wsplaniali Aniu i Robercie życzę dużo zdrówka i dużo sukcesów mam nadzieje ze Klara bedzie miała braciszka kocham was życzę dużo szczęścia


Agna | 7 maja 2017, 15:43

Ciekawe kiedy Ania wroci do formy. Pewnie zajmie jej to tydzien 🙂 ale przy takim trybie życia to totalnie zasluzyla. Mnie zajelo pol roku jezdzenia na mojej Indianie zeby wrocic do figury sprzed ciazy. Ale warto bylo;)


Gość | 6 maja 2017, 19:31

przecież już pokazał pierwsze zdjęcie corki, z resztą sami je publikujecie w artykule


Gość | 6 maja 2017, 18:52

Robert jest taki szczęśliwy,to widać na tym zdjęciu. Wszystkiego dobrego i błogosławieństwa Bożego dla Całej jego Rodziny.


Dodaj komentarz
×