Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Fani zniesmaczeni nowym wizerunkiem Roberta Lewandowskiego. Krytykują go przez niewinną rzecz

Robert Lewandowski zły


Robert Lewandowski błagany przez fanów o zmianę wizerunku

Fani Roberta Lewandowskiego nie mają zbyt wielu powodów do niezadowolenia gdy ich idol wychodzi na boisko. Zupełnie inna sprawą jest natomiast jego ostatnia ingerencja we własny wizerunek – choć Anna Lewandowska jest zachwycona, a część kobiecych kibicek również wzdycha z zadowoleniem, większość dopingujących Roberta osób uważa, że Lewandowski zdecydowanie przesadził.

Robert pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem. Czerwona bluza, zadziorna kurtka i jasne włosy, które ostatnio stały się jego znakiem rozpoznawczym współgrają ze sobą fantastycznie, jednak według fanów symbolizują jedynie „nowobogactwo” i „wodę sodową” która miała uderzyć piłkarzowi do głowy. Wszystko przez jego nową fryzurę i kampanię dla Vistuli?

  • Błagam zdejmij te metki!
  • Metka pasuje do bluzy, za to kurtka raczej do Ani…
  • Justin Bieber.
  • Blond włosy pana postarzyły.
  • Błagam wróć do ciemnych włosów.

To tylko niektóre z komentarzy fanów, jakie pojawiają się ostatnio pod zdjęciami Roberta. Myślicie, że zdecydowanie przesadzają czy może faktycznie Lewy powinien wrócić do poprzedniego wyglądu? Nam się podoba, ale są gusta i guściki.

Wyznanie mamy Roberta Lewandowskiego wyciska łzy. Po raz pierwszy opowiedziała o śmierci męża i ostatniej wspólnej rozmowie

Kuba Wojewódzki podjął świetną decyzję zapraszając Roberta Lewandowskiego i Annę Lewandowską na kanapę! Oglądalność ostatniego odcinka przejdzie do historii!

Tego jeszcze nie było! Nagrali Roberta Lewandowskiego jak mówi po ARABSKU! Mamy to WIDEO

Wolisz: blondynki, brunetki czy szatynki?Komentarzy: 4


Pola | 1 grudnia 2017, 19:27

Wszyscy zazdrosnicy to sa włosy Roberta a jak wyglada i sie ubiera to jego sprawa,Robert ma sie podobac Ani,a Ania Robertowi a nie Wam.A kto bogatemu zabroni?Na boisko i do roboty nikt nie broni Wam zarabiac w ten sam sposób,,,nie liczcie czyjes pieniadze.


Gość | 1 grudnia 2017, 16:28

Oni udaja wyluzowanych na sile. Lewandowska wiecznie stope zawyza ku gorze, usmiecha sie od ucha do ucha do pieniedzy Lewandowskiego ,On taki brzydal sredniego wzrostu bez prezencji..Najlepiej wygladalby w roboczym kombinezonie.


Gość | 1 grudnia 2017, 15:27

W przypadku Anny Lewandowskiej wszystko wydaje się „na siłę” , że niby wyluzowana, dowcipna ale to strasznie sztuczne i teraz te przebieranki Roberta… na siłę. Wyczucie stylu trzeba mieć, tego kupić się nie da… A tutaj jest raczej chęć pokazania, na jakie ciuchy go stać, bez znaczenia, że wygląda na przebranego a nie ubranego ?


Gość | 1 grudnia 2017, 15:07

Brzydki krotkonogi Zyduch.


Dodaj komentarz
×