Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

MOCNE! Robert Lewandowski pokazał zmasakrowaną twarz! Tak urządzili go „koledzy” z boiska

Robert Lewandowski pobity


Zdjęcia pobitego Roberta Lewandowskiego

To naprawdę musiało boleć. Robert Lewandowski nie miał szczęścia na boisku podczas spotkania z Sevillą – kapitan polskiej reprezentacji nabawił się paskudnego siniaka w wyniku nieszczęśliwego zderzenia z obrońcą rywali. Gabriel Mercado uraczył go prosto w twarz i Robert bez wątpienia zapamięta to spotkanie na dłużej, a siniak będzie mu o nim przypominał przynajmniej przez tydzień.

Pomimo obrażeń Lewandowski zdecydował się kontynuować grę, a jego przeciwnik dostał żółtą kartkę i ostrzeżenie od sędziego. Przez moment nie było wiadomo czy Robert wróci na boisko, bo wypadek wyglądał naprawdę groźnie, a nasz kapitan przez chwilę pokładał się z bólu na murawie i nie wyglądał na kogoś, kto ma zamiar pojawić się jeszcze w grze. Ani w tamtym momencie, ani w najbliższym czasie. Nie było to jedyne obrażenie którego doznał, bo Hiszpanie grali bardzo agresywnie.

Poturbowany Lewandowski nie pozostał jednak „dłużny” swoim „oprawcom”. Tuż po incydencie z Mercado, Lewy w walce o piłkę niechcący uderzył Hiszpana Sergio Escudero. Cios musiał być potężny, bo Escudero zbierał się w sobie przez prawie dwie minuty.

Dzień po meczu Robert pochwalił się fanom zdjęciem swojej pobitej twarzy na InstaStory. Podpuchnięte oko i łuk brwiowy, skóra podbiegła krwią, fioletowa obręcz wokół oka… Dramat. Piłka nożna to jednak bardzo urazowy sport.

Miejmy tylko nadzieję, że ta pamiątka nie zostanie mu na dłużej!

Co się stało z twarzą Roberta Lewandowskiego?! Wygląda jak po bokserskiej walce!

W takich koszulkach polscy piłkarze wystąpią na Mundialu 2018! Kibice turlają się ze śmiechu: „Krychowiak projektował?”

Tak oryginalnego prezentu nie dostała jeszcze żadna dziewczynka. Jak Anna Lewandowska uczci pierwsze urodziny córki?

Interesujesz się piłką nożną?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×