Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Robert Lewandowski nie liczy pieniędzy, gdy chodzi o innych. Tym razem też chciał uniknąć rozgłosu, ale… „Robią wielkie przelewy”

Ile Lewandowscy zarobią na ciąży?


Robert Lewandowski i Anna Lewandowska robią anonimowe przelewy

Robert Lewandowski niewątpliwie zarabia bardzo dobrze, to samo można powiedzieć o jego żonie, trenerce i mistrzyni karate, Annie Lewandowskiej. Wiadomym jest, że para prowadzi wygodne życie, a ich córeczce, Klarze, niczego nie brakuje – to jednak nie oznacza, że najsłynniejsza para w Polsce zatrzymuje wszystkie zarobki dla siebie. Wręcz przeciwnie, bardzo chętnie je rozdają. Anonimowo.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zarobią miliony? „Mają wszystko, by podbić świat”

Para często udziela się charytatywnie, jednak nie zawsze daje o tym znać. Lubią pomagać, ale nie chcą rozgłosu, bo pomoc innym traktują jak coś naturalnego, coś, co nie potrzebuje atencji mediów i prasy. Często robią przelewy anonimowo:

Z moich informacji wynika, że z własnych pieniędzy Lewandowscy przekazali już na cele charytatywne ponad milion złotych. To bardzo ostrożne szacunki, ta kwota może być jeszcze wyższa, ponieważ o wielu ich akcjach nie wiemy, jako że Lewandowscy często wolą pozostać w tych sprawach anonimowi i robią wielkie przelewy jako „anonimowi pomagacze” – czytamy w Super Expressie

Najchętniej i najczęściej pomagają dzieciom, których dramaty są dla nich podwójnie wzruszające. Sami mają przecież córeczkę i na pewno doskonale potrafią postawić się na miejscu rodziców chorych maluchów. Ich postawa jest naprawdę godna pochwały – dzielenie się potrzebującymi tym, co mają, zasługuje na szacunek.

Wspaniały gest Roberta i Anny Lewandowskich. Wyłożyli duże pieniądze na operację chorego dziecka

Robert Lewandowski pozuje z dzieckiem Iwana

Robert Lewandowski pozuje z dzieckiem Iwana

Anna Lewandowska na Mazurach

Anna Lewandowska na Mazurach

Doceniasz gwiazdy za to, że działają charytatywnie?Komentarzy: 6


GośćHenryk | 22 czerwca 2017, 07:47

Ciężko pracują by wygodnie żyć! Tak należy pisać o Lewandowski hej……….


Wojciech | 21 czerwca 2017, 10:44

Gość Ty to masz smutne życie wspolczuje


Gość | 21 czerwca 2017, 00:08

Dajcie spokój to ich pieniądze i ich sprawa chcą pomagać niech pomagają nie jeden by się cieszył z tej pomocy a krytykować wszyscy umieją tylko to właśnie jest dlatego że prasa nie szanuje prywatności szukają każdej wiadomości każdego drobiazgu by mieć coś z reportażu by przekazać każde gowno (sorki) a poznie wychodzi co wychodzi to się nazywa zazdrość …… są ludzie którzy robią wszystko by mieć rozgłos w mediach oni tego nie potrzebują uszanujcie ich prywatność


Janusz jGość | 20 czerwca 2017, 21:02

To jest kpina,anonimowo ale wszyscy wiedzą


Gość | 20 czerwca 2017, 17:23

To chyba od miesiąca pomagają bo tylko miesiąc są rodzicami. Te artykuły są tragiczne :/


Gość | 20 czerwca 2017, 14:42

Ta Zydowa wiecznie te kopyta podnosi .


Dodaj komentarz
×