Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Jest zwiastun wspólnego projektu Roberta Lewandowskiego i Donatana! To będzie wydarzenie roku! [WIDEO]

Edyta Górniak, Donatan, Robert Lewandowski piosenka


Donatan, Edyta Górniak i Robert Lewandowski we wspólnym projekcie

O współpracy znanego producenta muzycznego Donatana z polskim piłkarzem Robertem Lewandowskim było głośno już w czerwcu tego roku. Donatan, znany z wcześniejszych swoich projektów z Cleo i Marylą Rodowicz, zapewniał wówczas, że szykuje „największy projekt, który nie ma sobie równych pod względem pracochłonności i rozmachu”.

W sierpniu Donatan odkrył kolejną kartę z nadchodzącego przedsięwzięcia, do współpracy zaprosił jedną z największych polskich gwiazd wszech czasów, Edytę Górniak:

Prawda to, że utwór nagrany, prawda też, że to mocny kawałek, prawda również, iż takiej Edyty jeszcze nie było. Prawda też, że utwór jest jednym z elementów większej całości, nad którą pracuję z różnymi artystami. Postaram się jak najszybciej – ale kto mnie zna ten wie, że lubię długo, solidnie oraz dogłębnie. PS. Bierzcie też pod uwagę, że jestem gruby! – grubi ludzie są wolniejsi – poinformował wówczas producent.

Ostatnio na profilu Roberta Lewandowskiego pojawił się filmik zapowiadający projekt oraz wpis, którym raczej nie pozostawił złudzeń. Już wkrótce będziemy świadkami być może największego muzycznego projektu ostatnich lat!

Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt muzyczny z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Będzie OGIEŃ Donatan👊🏻

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl Robert Lewandowski będzie producentem wykonawczym nadchodzącego krążka, który niebawem wydaje Donatan.

Wspólny projekt z Donatanem jest niczym innym jak inicjatywą twórczą obu Panów wywołaną zamiłowaniem do muzyki, która w przypadku obu odgrywa ważną rolę w życiu. Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją. Mimo sporej zajętości Roberta Lewandowskiego jest on bardzo zaangażowany we wszelkie działania związane z powstawaniem tego materiału – powiedział Jakub Zajdel, który reprezentuje Roberta.

Czy będzie to ogień, jak zapowiada Donatan, przekonamy się wkrótce. Poniżej zapowiedź projektu Lewego i autora hitu My Słowianie.

Fani rozczarowali Edytę Górniak! Odpowiedziała im bardzo ostro!

Donatan PODPADŁ Agnieszce Chylińskiej? Jest na niego śmiertelnie obrażona! Wszystko za sprawą polskiej diwy

Rozczulające zdjęcia Roberta Lewandowskiego z małą Klarą rozgrzewają lepiej niż ciepły koc. Tyle szczęścia na raz!

Twoja ulubiona piosenka Edyty Górniak to…Komentarzy: 10


Gośća | 11 listopada 2017, 10:37

edzia taka gwiazda jak michnik jest polakiem , a jest prawdziwym zydem


Gość | 11 listopada 2017, 09:03

NAJWIĘKSZA GWIAZDA WSZECH CZASÓW EDYTA GÓRNIAK HAHAHAA Z NIEJ TAKA GWIAZDA JAK Z AGNIESZKI GOŁĘBIEWSKIEJ DZIENNIKARKA


Gość | 7 listopada 2017, 10:41

Znowu bedzie jakis cover albo odgrzewany kotlet .


Gość | 7 listopada 2017, 09:05

Będzie ciekawie. Mam nadzieję, że Edyta zacznie w końcu nagrywać nowe utwory i pokaże, że w muzyce nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.


Gość | 7 listopada 2017, 07:50

ktora szukaja frajerow .Edzia penie lata po klinikach i prasuje sobie twarz .


Gość | 7 listopada 2017, 07:49

Wielka Diva Edzia Zgredzia przylatuje do Polski wylacznie po kase .Wroci z powrotem ktoregos pieknego dnia z podkulonym ogonkiem .Ludzie w Los Angeles sa zbyt zarozumiali ,a taka Edzia Zgredzia nie robi tam na nikogo wrazenia ,bo w LA tez mnostwo takich nabotokosowanych z wykrzwionymi gebami od groma i troche.


Gość | 6 listopada 2017, 23:42

Edzia zaspiewa” TerazTu ” Teraz Tam , potem To Nie Ja ,Tylko My i kasa leci ,dopoty, dopoki Polska bedzie jej placic za te tandeciarskie pioseneczzki ,bedzie mogla sobie pozwolic na drobne szalenstwa w LA bo za duzo nie pobryka .


Gość | 6 listopada 2017, 23:36

Oj oj Edzia gdyby powiodlo sie w Ameryce ,to do Polski bys nie przylatywala ,ale niestety za kasa musisz robic dobra mine do zlej gry, bo to jedyne zrodlo z ktorego mozesz czerpac kase ,odspiewujac odgrzewane schabowszczaki i wszyscy sie ciesza jak by im ktos w kieszen narobil. Ilez mozna sluchac odgrzewnych kotletow badz coverow .Ty ,to jak Maryla Rodowicz ktora Malgoske spiewa juz prawie 50 lat ,czyli jednym slowem sluchaczom ,oraz telewidzom Slon na ucho nadepnal.


Gość | 6 listopada 2017, 22:26

A ty jesteś głupia jak but z lewej nogi i masz botox i brata w poprawczaku świnio


Gość | 6 listopada 2017, 22:06

Gorniaczce w Ameryce nie uklada sie muzycznie , bo David Foster ja olal ,to lapie sie wszystkiego byleby byla kasa na utrzymanie sie w LA


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×