Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 18.01.2018

Robert Janowski zostaje w TVP? Po tygodniach milczenia zajął oficjalne stanowisko

TVP szuka następcy Roberta Janowskiego


Robert Janowski zostaje w TVP?

Kilka tygodni temu w mediach gruchnęła wiadomość, że Robert Janowski, prowadzący kultowy program Jaka To Melodia?, od dwudziestu lat odchodzi z pracy w TVP. Podobno powodem takiej decyzji były plany prezesa Jacka Kurskiego, żeby do muzycznego show wprowadzić więcej pieśni patriotycznych i zmienić nieco całą formułę programu na bardziej patriotyczną.

Robert ze smutkiem odniósł się do tych rewelacji informując, że nie będzie kontynuował współpracy z TVP. To nie wystarczyło by uciąć spekulacje, bowiem niedawno w mediach pojawiła się kolejna informacja, o tym, że Robertowi udało się wynegocjować odpowiednie pieniądze, dlatego zostaje jednak w programie.

Robert Janowski zostaje w programie „Jaka to melodia”?! Głos zabrał prezes Jacek Kurski

Oświadczenie Roberta Janowskiego w sprawie Jaka to melodia?

Plotka nie spodobała się prezenterowi, który dzisiaj w wyczerpującym wpisie na Facebooku odniósł się w zdecydowany sposób do rewelacji tabloidów:

OŚWIADCZENIE!
Stanowczo informuję, że wszelkie informacje na temat mojego rzekomego porozumienia się z TVP i negocjowania zarobków są nieprawdziwe i rażąco naruszają moje dobra osobiste. Moje wynagrodzenie nigdy nie było tematem rozmów pomiędzy mną a TVP, ponieważ… nigdy nie byłem pracownikiem Telewizji. Od 19 lat związany jestem umową o pracę z firmą Media Corporation i moje stanowisko w tej sprawie jest bez zmian. Zgodnie z ostatnimi ustaleniami , Media Corporation nadal będzie wyłącznym producentem programu ,,Jaka to melodia?” na dotychczasowych warunkach. Oznacza to, że teleturniej pozostanie w niezmienionej formule. Dopóki jednak nie zostanie formalnie podpisana umowa pomiędzy TVP a Producentem programu, ja, jako pracownik Media Corporation, nie mogę też potwierdzić swojego udziału w teleturnieju.

 Cóż, decyzje prezesa Kurskiego budzą różne emocje i reakcje…

Robert Janowski ostro skomentował zmiany w programie „Jaka to melodia?”

Robert Janowski na koncercie z okazji 18. urodzin "Jaka to melodia?"

Robert Janowski na koncercie z okazji 18. urodzin „Jaka to melodia?”

Joanna Moro, Andrzej Grabowski, Robert Janowski, Hanna Śleszyńska

Joanna Moro, Andrzej Grabowski, Robert Janowski, Hanna Śleszyńska

Jesteś fanem „Jaka to melodia?”Komentarzy: 3


Gość | 10 lipca 2017, 20:19

Żeby znieśli to dziadostwo. Sami swoi po 60 razy i całe ich rodziny. Nikt z zewnątrz nie może się dostać. Żadnej kontroli co do naboru zawodników. Znajomo produkcji zarabiają kupę kasy. Co pół roku jedne i te same pyski. Wywalić toto a w wolne miejsce dać uczciwy teleturniej.


Gość | 8 lipca 2017, 01:14

Oznacza to, że więcej R. Janowskiego nie zobaczymy w TVP, nobo skoro TVP zerwała współpracę z Media Corporation, dla której R. Janowski pracował, a TVP będzie miała, w miejsce ” Jaka to melodia ?’ ,swój autorski program „Name that tune” , to wszystko na to wskazuje ,że to koniec programu „jaka to melodia?” w TVP i jednocześnie R. Janowskiego.


Gość | 8 lipca 2017, 01:05

a kurski tylko wciąż powtarza…”- to kuriozlny fake news , rozmawiamy z Janowskim


Dodaj komentarz
×