Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Testy DNA u Kardashianów! „Widzi co prawda podobieństwo do dziecka, ale…”

Kardashians


Rob Kardashian żąda testów DNA

W rodzinie Kardaszianów nigdy nie może być nudno, a nawet jeśli jest to trzeba to jakoś podkręcić… Związek Blac Chyny i Roba Kardashiana to niekończący się serial rozstań i powrotów okraszony dramatycznymi postami na Facebooku, Instagramie czy filmikami na Snapchacie.

Aktualnie Blac i Rob dali sobie „872681” szansę, co oczywiście zostało udokumentowane na snapie celebrytki, ale pojawił się kolejny problem – ojcostwo córki Dream. Rob nie chce i nie może zignorować go:

Blac wielokrotnie w kłótniach krzyczała mu w twarz, że Dream nie jest jego córką, a potem się z tego wycofywała mówiąc, ze to tylko po to by go skrzywdzić, ale on jej nie wierzy. Widzi co prawda podobieństwo małej Dream do swojego ojca, ale ona tyle razy sugerowała, ze Dream ma innego ojca, że Rob sam już nie wie co ma myśleć, dlatego postanowił jak najszybciej przeprowadzić testy na ojcostwo swojej córki – dzieli się informacjami od przyjaciela rodziny portal RadarOnline.

Niełatwo jest być członkiem rodziny Kardashian. Nawet z tymi wszystkimi milionami na koncie.

Zobacz: Blac Chyna ma Kardashianki w garści! Wystarczyło jedno nieporozumienie w ich rodzinie

Jak wygląda córka Roba Kardashiana i Blac Chyny?

Jak wygląda córka Roba Kardashiana i Blac Chyny?

Rob Kardashian żąda testów DNA na ojcostwo Dream

Rob Kardashian żąda testów DNA na ojcostwo Dream

Blac Chyna kontra Kardashianki. Która jest najładniejsza?Komentarzy: 1


Gość | 12 kwietnia 2017, 23:09

Słodka ta Dream. Mam nadzieję że babcia Kris coś jednak wymyśli żeby to dziecko jednak było z Robert nie mamą striptizerką. Zdecydowanie wolę już całą tę zgraję Kardashian niż ta duplikata baba w perukach.


Dodaj komentarz
×