Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Rob Kardashian i Blac Chyna rozstali się! Już nie ma ratunku dla ich związku!

Blac Chyna i Rob Kardashian


Rob Kardashian i Blac Chyna rozstali po raz kolejny?

Związek Roba Kardashiana i Blac Chyny to obecnie temat numer jeden w światowym showbiznesie. Wiele osób uważa, że do siebie nie pasują i faktycznie może być w tym trochę prawdy.

Jak podaje portal PerezHilton.com para, która wróciła do siebie tuż po Sylwestrze znowu nie może się dogadać. Podobno Blac Chyna ma już dość fochów Roba, a ten z kolei nie radzi sobie z presją ze strony sióstr, które niezbyt przepadają za jego partnerką. Doszło do tego, że para znowu rozstała się. Tym razem sprawa wygląda jednak nieco poważniej.

Rob uważa, że to słuszna decyzja. Chyna zniknęła z domu na jakiś czas, nie umożliwiając jakiejkolwiek komunikacji ze sobą. Wiedzieli, że to nie ma sensu. Znowu chodziło o to samo – że rodzina jej nie wspiera i popiera jej decyzji. Skończyło się krzykami z obu stron. Postanowili więc, że to definitywny koniec – informuje źródło

Kris na pewno ucieszy się, szczególnie, że jeszcze kilka godzin wcześniej wpadła w szał dowiadując się, że Rob nie chce podpisać intercyzy przed ślubem.

Zobacz: I to jest właśnie miłość! U Kardashianów ślub BEZ INTERCYZY!

Ślub Roba Kardashiana i Blac Chyny

Rob Kardashian i Blac Chyna rozstali się po raz kolejny

Blac Chyna i Rob Kardashian nie podpiszą intercyzy?

Rozstanie Blac Chyny i Roba Kardashiana

Blac Chyna kontra Kardashianki. Która jest najładniejsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×