Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 24.01.2018

Renata Kaczoruk o programie TVN: „Nosiłam montażystom ciepłe ciasteczka”

Renata Kaczoruk nie jest lubiana przez Leszka Stanka


Renata Kaczoruk promuje swój dokument Modelki 3.0

Renata Kaczoruk ostatnio odpadła z programu Azja Express, ale nadal do niego nawiązuje w swoich postach na Instagramie. Ostatnio przed emisją kolejnego odcinka show udostępniła swoje selfie z Azji. Pod nim nawiązała do swojego dokumentu Modelki 3.0, który będzie miał swoją premierę w TVN Style 17 listopada o 23.40. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego dodała żartobliwy komentarz dotyczący montażystów. W ten sposób Renata udowodniła, że ma do siebie dystans:

Dziś mnie nie będzie 🐒👻 w #azjaexpress. Z Angkor Wat przeniosłam się do Paryża, żeby pokazać wam kulisy kariery Top modelek. (A potem nosiłam montażystom ciepłe ciasteczka, żeby byli wyrozumiali 😜🙏🏻🙏🏻) jutro rano opowiem o tym w #dziendobryTVN… A emisja dokumentu 20minprzedPółnocą w @tvnstyle_official 💪🏼💪🏼😈

Przypomnijmy, że dokument Kaczoruk tak bardzo spodobał się władzom TVN, że myślą nad kolejnymi, podobnymi projektami. Będziecie oglądać „Modelki 3.0”?

Zobacz także: Renata Kaczoruk nie może opędzić się od propozycji po programie „Azja Express”. Walczy o nią konkurencyjna stacja! 

Renata Kaczoruk promuje swój program Modelki 3.0

Renata Kaczoruk promuje swój program Modelki 3.0

Renata Kaczoruk w bikini na Instagramie

Renata Kaczoruk w bikini na Instagramie

Czy bawią cię żarty Renaty Kaczoruk?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×