Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Renata Kaczoruk zakończyła swoją taneczną przygodę w towarzystwie pięknej mamy! Już wiadomo po kim Renulka odziedziczyła urodę!

Renata Kaczoruk


Renata Kaczoruk pokazała swoją mamę

W dzisiejszym odcinku Tańca z Gwiazdami, gwiazdy cofnęły się do swojej przeszłości. Widzowie mogli poznać zatem rodzinne strony uczestników show, kojarzące się z ich dzieciństwem. Jednak jak zawsze na koniec odpadła jedna z par. Tym razem z rywalizacją o kryształową kulę pożegnała się Renata Kaczoruk.

 Dzisiaj nastąpiła zemsta Twoich długich nóg. Byłaś wiotka jak wierzba, cały czas poza rytmem. Myślę, że to Twój najsłabszy występ – oceniła Renulkę Iwona Pavlovic.

Zatem dziewczyna Kuby Wojewódzkiego nie zatańczy już na polsatowskim parkiecie. W tym trudnym dniu Renulce towarzyszyła jej piękna mama.

 My już czekamy na start! Mama przeżywa dużą tremę!  Trzymajcie za nią kciuki ! I głosujcie na parę numer 7!‼️ #nu #7370 ☎️ jeśli się pomylę – to ze wzruszenia – napisała Renata pod opublikowanym zdjęciem z mamą

Z pewnością kciuki wszyscy mocno trzymali, mama Renulki najbardziej. Wiemy przynajmniej jak wygląda przyszła teściowa Kuby Wojewódzkiego. 

Kochani, dzis chyba nie wszystko poszło jak z płatka.. Jak nigdy wcześniej – potrzebujemy waszych głosów  ❤️ Para nr 7   – prosiła o wsparcie czująca klęskę Renulka

Szkoda Wam Renaty?

Gwiazdy na imprezie Roberto Cavalli Home: Renata Kaczoruk, Hanna Lis, Marcin Tyszka, Anna Lucińska

Popek ocenił szanse Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”. Ma przy okazji wiadomość dla Kuby Wojewódzkiego [WIDEO]

Taniec z gwiazdami 8: Jak do tego mogło dojść?! Z programu odpadli kolejni faworyci!

Czy bawią cię żarty Renaty Kaczoruk?Komentarzy: 1


Gość | 7 kwietnia 2018, 02:48

Kaczoruk jest brzydka i ma wyjątkowo brzydki charakter


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×