Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Renata Kaczoruk pokazała się bez makijażu i wyjawiła o czym marzyła jako dziewczynka: „Jako mała, zodiakalna rybka…”. Ale słodko!

Renata Kaczoruk Bal TVN 2017


Renata Kaczoruk bez makijażu

Gwiazdy coraz chętniej pokazują swoje zdjęcia bez makijażu i nie ma w tym nic dziwnego. W czasach, w których kładzie się nacisk na naturalność, zdrowy tryb życia i aktywność sportową bycie piękną bez wspomagaczy to powód do dumy. Anna Mucha, Małgorzata Socha czy Kinga Rusin coraz chętniej dzielą się zdjęciami w takim wydaniu, a w ich ślady idzie Renata Kaczoruk, która wyznała, że generalnie niezbyt często chodzi umalowana. Oczywiście nie licząc wybiegów i oficjalnych wyjść.

Śliczna modelka pochwaliła się kolejnym zdjęciem w naturalnej odsłonie na swoim Instagramie  i przy okazji podzieliła się z fanami uroczym wyznaniem. Wiecie, kim chciała być jako mała dziewczynka?

Nigdy nie wierzyłam w horoskopy, ale coś w tym jest… 😉 Jako mała zodiakalna 🐠 chciałam wyrosnąć na małą syrenkę🧜🏻‍♀️, poznać księcia z bajki i spędzać z nim każdą wolna chwilę nad basenem👙👌🏻☀️🤣 😉😉i nosić same kolorowe bikini😉😉
Nie sądziłam, ze dzisiejsza technologia pomoże mi rozwiązać najtrudniejszy do zrealizowania element mojego planu… Jak nie rozmyć sobie tuszu do rzęs w wodzie😉😉😂🐬💦💦🙈(Juz wiecie czemu na co dzień nie nosze zadnego makeupu;)#noplastic#nomakeup #byćkobietabyćkobieta#iniezwariować
#dobranoc! 🎈🎈

Książę z bajki jest, regularne zdjęcia nad wodnymi akwenami też, wszystko się zgadza. A jak fani zareagowali na zdjęcie Kaczoruk w takim wydaniu?

  • Piękna syrena 🐚👸
  • Piękna i mądra! Tak trzymaj 😉🤗 Cieszę się, że jest nas więcej #zerosztuczności
  • Wszystko się sprawdziło, książę z bajki też już jest i tak trzymaj..😂😂😂👍👍

A wy? Kim chciałyście lub chcieliście zostać w latach szczenięcych? 😉

„Taniec z gwiazdami” już promuje nową edycję długimi nogami Renaty Kaczoruk! W tej seksownym mini wygląda jak milion dolarów! [WIDEO]

Ponętna Renata Kaczoruk bez makijażu wynurza się z basenu! Zobaczcie jak wygląda bez retuszu!

Renata Kaczoruk pożycza ubrania od projektantów i ich nie oddaje?

Czy bawią cię żarty Renaty Kaczoruk?Komentarzy: 5


GośćDuśka | 12 lutego 2018, 10:13

Młodość robi swoje i nie trzeba się upiekszać😊 Pogadamy za 10 lat bez makijażu😊


Gość-Mery | 11 lutego 2018, 20:47

Super fotki,a Renata ładna,zgrabna i świetnie wygląda w każdej odsłonie.Śliczne zwłaszcza oczy-mają ten swoisty naturalny blask.


Gośćmaja | 11 lutego 2018, 18:47

Ona jak dziecko a Kuba Wojewódzki jak dziadek.Jak to przeżyć.


Taka ja | 11 lutego 2018, 15:17

Ładna..zawiść ludzka nie zna granic*


Gość | 11 lutego 2018, 13:22

Renulka < "po trupach do celu"


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×