Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Rafał Maserak ma wyjątkowe marzenie! Do jego spełnienia potrzebna mu… Barbara Kurdej-Szatan!

Rafał Maserak chce zatańczyć z Barbarą Kurdej-Szatan


Rafał Maserak chce zatańczyć z Barbarą Kurdej-Szatan

Rafał Maserak to prawdziwy weteran Tańca z Gwiazdami. Tancerz jest doskonale znany szerokiej publiczności i zapracował sobie na uznanie nie tylko wśród kolegów z branży, ale również wśród rzeszy fanów wspierających go w każdym odcinku programu, w którym wziął udział. Teraz prace do kolejnej edycji hitowego show ruszyły z kopyta, a Maserak marzy o idealnej partnerce. Kogo widzi w tej roli? Okazuje się, że Rafał marzy o wystąpieniu z Barbarą Kurdej-Szatan!

Chętnie zatańczyłbym z Basią! Wiem, że jest dobrą tancerką, bo miałem okazję podziwiać ją w teatrze muzycznym. Podpatrywałem, jak się rusza i robi to naprawdę rewelacyjnie.Byłaby świetną partnerką i na pewno poradziłaby sobie bardzo dobrze – zdradził tancerz w rozmowie z Faktem

Gdyby Kurdej-Szatan wpadła na pomysł przyjęcia nieformalnej propozycji Rafała, na pewno nie byłaby poszkodowana. To w jego ramionach Anna Mucha i Julia Kamińska wytańczyły sobie zwycięstwo. Maserak był już w finale pięć razy, dwa razy doszedł do półfinału. To gwarantowana dobra zabawa i łatwe zwycięstwo!

To na ich weselu pojawili się Lewandowscy, Mroczek, Maserak i Musiał!

Rafał Maserak przytył na wakacjach! Na plaży chwalił się brzuszkiem

Rafał Maserak od lat przyjaźni się z Robertem i Anną Lewandowskimi! Teraz udziela się w ich biznesie [WIDEO]

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×