Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Ślub Harry’ego i Meghan szybciej niż oczekiwano! Wszystko dla królowej!

Królowa Elżbieta II je, dieta


Ślub księcia przyspieszony ze względu na Królową Elżbietę

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle wywoływał mnóstwo emocji nawet zanim para oficjalnie potwierdziła, że się zaręczyli. Krążyły plotki, że ma się odbyć w lecie, ma być tradycyjny, ale kameralny, a młoda para ma już wszystko zaplanowane. Tymczasem okazuje się, że wszystkie plotki należy przepuszczać przez filtr sceptycyzmu, bo spekulacje mediów to jedno, a fakty to drugie.

Dzisiaj okazało się, że młodzi powiedzą sobie sakramentalne „tak” w kaplicy św. Jerzego na terenie zamku Windsor, ale nie w sierpniu jak spekulowano, tylko dużo wcześniej!

Ślub odbędzie się wcześniej, w maju, ale nie ze względu na problemy z formalnościami czy cokolwiek innego tylko ze względu na stan zdrowia Elżbiety i jej męża, księcia Filipa. Oboje mają duże problemy ze zdrowiem i narzeczeni chcą być pewni, że żadnego z nich nie zabraknie w tak ważnym dniu.

donosi RadarOnline.com

Przypomnijmy, że w tym roku Filip oficjalnie zakończył sprawowanie swoich oficjalnych obowiązków ze względu na stan zdrowia. Trzymamy kciuki, żeby oboje mogli pojawić się na ślubie ukochanego wnuka!

 

 

Czy podziwiasz brytyjską królową Elżbietę II?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×