Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Celine Dion we wzruszającym przemówieniu podczas ostatniego pożegnania swojego męża

Przemówienie Celine Dion na pożegnaniu męża Rene Angelila


Przemówienie Celine Dion po śmierci męża

W życiu Celine Dion doszło w ostatnich dniach do wielu dramatycznych wydarzeń. Po ciężkiej chorobie zmarł jej ukochany mąż 73-letni Rene Angelil. Kilka dni później spotkała ją kolejna tragedia. Piosenkarka pożegnała także brata Daniela Diona, który podobnie jak jej mąż, zmagał się z nowotworem.

Ostatnie pożegnanie Rene Angelila zaplanowano na 22 stycznia. Odbędzie się w bazylice Notre Dame w Montrealu. To właśnie w niej w 1994 roku Celine i Rene wzięli ślub. Mąż Dion zażyczył sobie, aby podczas pogrzebu odtworzono jeden z utworów artystki.

Zobacz: Rene Angelil zaplanował sobie pogrzeb już kilka miesięcy temu 

Celine Dion nie zabierała głosu po śmierci swojego męża aż do tej pory. Artystka przemówiła do osób zgromadzonych w bazylice w Montrealu podczas pożegnania Rene Angelila

Wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Was było jak błogosławieństwo – mówiła

Celine towarzyszyli synowie jej męża z poprzednich związków: Patrick i Jean-Pierre Angelil. Tysiące żałobników, którzy przybywali do parafii, czekało przez kilka godzin na mrozie, aby oddać hołd zmarłemu, a także by przekazać kondolencje Dion, która została w bazylice na cały dzień i noc.

Zobacz: Pierwsze zdjęcia Celine Dion po śmierci męża 

Przemówienie Celine Dion na pogrzebie męża

Przemówienie Celine Dion na pogrzebie męża

Pogrzeb Rene Angelil, męża Celine Dion - gdzie? kiedy?

Pogrzeb Rene Angelil, męża Celine Dion – gdzie? kiedy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×