Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Fani Małgorzaty Rozenek skaczą z radości! Kultowy program z jej udziałem już niedługo powróci na antenę!

Projekt Lady 3


Małgorzata Rozenek potwierdza „Projekt Lady 3”

Kiedy Projekt Lady po raz pierwszy pojawił się na polskim rynku, wzbudził sporo kontrowersji. Niepochlebne komentarze na temat uczestniczek, ich skandaliczne zachowanie, Internauci krytykujący mentorki… Wbrew pozorom, show odniosło taki sukces, że stacja zdecydowała się na drugą edycję. Projekt Lady 2 zdobył jeszcze większą popularność, a jego uczestniczki nagrały nawet piosenkę i teledysk by podzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami. Nadszedł czas na trzeci sezon!

Małgorzata Rozenek, która wraz z Ireną Kamińską-Radomską i Tatianą Mindewicz-Puacz wprowadza niepokorne dziewczęta w świat prawdziwych kobiet przyznała, że ruszył właśnie casting do trzeciej odsłony kultowego show. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną:

Pytaliście mnie o to bardzo często i cieszę się, że mogę już oficjalnie potwierdzić: 3 edycja programu @projektlady.tvn.pl już niedługo 👸Możecie się zgłaszać na casting tutaj: www.projektlady.tvn.pl
Razem z @irenakaminskaradomska i @tatiana_empe czekamy na Was 👸🤓👠#projektlady#3edycja

Jesteście podekscytowani? My nie możemy się już doczekać! Projekt Lady to jeden z tych programów, w których wszystko jest możliwe i wszystko może się zdarzyć!

Ktoś wybiera się na casting? 😉

Małgorzata Rozenek już nie jest Myszką Miki! Przeniosła się do innej bajki, w której jest słodkim jednorożcem!

WOŚP 2018: Gwiazdy aktywnie zbierają pieniądze na fundację Jurka Owsiaka! Radosław Majdan, Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Olivier Janiak, Filip Chajzer,

Koniec z Małgorzatą Rozenek! Roxi Gaska zmieniła fryzurę i teraz wygląda jak Shazza!

Czy oglądasz „Projekt Lady”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×