Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

Córki Kris Jenner na 60-te urodziny przygotowały dla niej niesamowity prezent. Co można dać komuś, kto ma wszystko?Kris Jenner dostała bardzo osobisty prezent

W zeszły weekend u rodziny Kardashianów miała miejsce huczna impreza, które według doniesień mediów kosztowała…2 miliony dolarów! W klimacie Wielkiego Gatsbiego swoje 60-te urodziny świętowała seniorka rodu Kris Jenner.

Zobacz: Kris Jenner wyprawiła urodziny w iście gwiazdorskim stylu. Kardashianki zrobiły imprezę w klimacie Gatsbiego

Oczywiście w tym wydarzeniu uczestniczyło mnóstwo gwiazd, przyjaciół i znajomych celebrytów. Nie mogło zabraknąć córek Kris, które wiodły prym podczas uroczystości. Zaproszeni goście przyszli z drogimi prezentami, ale Jenner wcale się z nich nie cieszyła, bo przecież sama może pozwolić sobie na wszystko.

Problem z podarunkiem dla mamy miały też córki, ale szybko wpadły na bardzo oryginalny pomysł. Zdecydowały, że przygotują jej remake nagrań sprzed 30 lat kiedy to Kris próbował sił jako piosenkarka i nagrała teledysk. Młode Kardashianki te zabawne scenki zmontowały i przeplotły życzeniami od przyjaciół i gwiazd m.in. Katy Perry czy Justina Biebera. Nie zabrakło także solowych wystąpień celebrytek życzących swojej mamie wszystkiego najlepszego.

Musicie to zobaczyć!Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×