NewsyPolska-Szkocja 2:2. Natalia Siwiec, Monika Olejnik i Monika Pietrasińska zagrzewały piłkarzy do walki

Polska-Szkocja 2:2. Natalia Siwiec, Monika Olejnik i Monika Pietrasińska zagrzewały piłkarzy do walki

Izabela Wodzińska
14.10.2014 21:26, aktualizacja: 14.10.2014 23:10

Jest remis 2: 2 [aktualizacja]

Mecz Polska - Szkocja dobiegł końca. Zremisowaliśmy 2:2. Na boisku dzielnie walczyli ze Szkotami Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny (zobacz: Znamy skład drużyny dzisiejszego meczu Polska- Szkocja! Zagra Robert Lewandowski?) Mamy już pierwsze zdjęcia gwiazd, które kibicują naszym! Chłopaków dopingowały Natalia Siwiec, Monika Olejnik, Monika Pietrasińska z mamą oraz Maryla Rodowicz.

W 11. minucie gola strzelił Krzysztof Mączyński. W 76. minucie bramkę zdobył Arkadiusz Milik. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 2:2.

Fajne te nasze chłopaki! Waleczni! Super mecz! -napisała Kayah na Facebooku.2:2 Walczyliśmy do końca!  - napisała Monika Olejnik

Mecz eliminacyjny do Euro 2016 pomiędzy Polską a Szkocją dostarczył sporo emocji. Kibice zagrzewali do walki polskich piłkarzy. Byliście na Stadionie czy w fotelach dopingowaliście naszych?