Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Córka Kingi Rusin nie wytrzymała! Wydała oświadczenie, w którym ostro skomentowała ostatnie doniesieniaPola Lis rozstała się z chłopakiem?

Niedawno tygodnik Na żywo poinformował, że córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa rozstała się ze swoim chłopakiem. Przypomnijmy, że Pola Lis i Andrzej Opłatek są ze sobą już cztery lata i do tej pory nic nie mówiło się o ich kryzysie, dlatego wszystkich zaskoczyła ta wiadomość. Podobno w związku z tym trudnym dla niej okresem na otarcie łez mama kupiła jej psa. Ale ile jest w tym prawdy?

Po przeczytaniu artykułu na swój temat Pola nie wytrzymała i postanowiła zamieścić na Instagramie długi post, w którym ostro skrytykowała media show-biznesowe:

Do wszystkich portali plotkarskich i lowudzi, którzy uważają, że mogą bezkarnie opowiadać kłamstwa na mój temat: Nie jestem osobą publiczną. Jestem osobą prywatną. Rozumiem, że szukacie taniej sensacji, ale nie szukajcie jej tam, gdzie jej nie ma. Nie raz wasze słowa mnie zabolały, ale nigdy ich nie skomentowałam. Do dzisiaj. Nigdy nie dałam wam powodu, żeby o mnie w ogóle mówić. Bardzo chronię swoją prywatność i nie dziele się nią z całym światem. To, co robię, jak robię i kiedy robię nie jest waszą sprawą. Zajmijcie się pisaniem o ludziach, którzy tego chcą. Dajcie mi i moim bliskim spokojnie żyć. Ps. To, co piszecie jest dziennikarskim dnem i tego najbardziej powinniście się wstydzić.

Jak widać, dzieci osób publicznych nie zawsze mają w życiu łatwiej…

Zobacz: Wow! Wiemy jak Iga Lis będzie wyglądała na swojej studniówce!

Pola Lis i Tomasz Lis

Pola Lis i Tomasz Lis

Pola Lis

Fotografia: Instagram.com

Wierzysz plotkom?Komentarzy: 2


kasia | 5 marca 2017, 11:08

e-sprawdz-punkty-karne pl -> SPRAWDŹ punkty karne online i UNIKNIJ zabrania prawka!


j.. | 4 marca 2017, 12:54

Dziecko rodziców już nie zmienisz i to oni za ciebie zdecydowali czy będą się media tobą interesować czy nie.Sorry taka Rodzina i czas się z tym pogodzić , oświadczenia niczego nie zmienią.


Dodaj komentarz
×