Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Mikołaj Roznerski poradził sobie z hejtem „Wara od mojej dziewczyny. Peace and Love”!

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą


Jak zaczęła się miłość Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego

Zaledwie kilka dni temu Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka ujawnili, że są parą. Od tego czasu zyskali miano nowej najgorętszej i najpiękniejszej pary polskiego show-biznesu. Właściwie para jeszcze nigdzie nie pokazała się razem, ale Marcelina i Mikołaj pochwalili się jednocześnie na swoich profilach romantyczną fotką na której pozują objęci. I od tego czasu sprawa ich związku stała się jasna bowiem o ich romansie plotkowano już wcześniej wiec zdjęcia sprawiły, że plotka zyskała oficjalne potwierdzenie!

Gdy już wszyscy wiedzą, że piękna Marcelina i przystojny Mikołaj są parą, zaczęły się liczne spekulacje i oczywiście pojawił się hejt. Tradycyjnie znalazło się wielu ekspertów od związków, znawców i doradców, którzy postanowili ten piękny, świeżo upieczony związek ukształtować. Zaczęto więc Mikołaja pouczać, Marcelinę krytykować, wiele osób tradycyjnie musiało wtrącić swoje trzy grosze do osobistych spraw gwiazd. Mikołaj Roznerski jednak długo nie czekał na kolejne insynuacje, doradcom i hejterom odpowiedział krótko, ale treściwie:

Dzięki wszystkim za dobre słowa! A tym, co mają słowa złe, mówię tylko: wara od mojej dziewczyny. Peace and Love!

Gdzie Zawadzka i Roznerski poznali się?

Fakt dotarł do informatorów, którzy chętnie podzielili się wiadomościami na temat związku Marceliny z Mikołajem. Okazuje się podobno, że już pod koniec ubiegłego roku, Marcelina i Mikołaj spotkali się na imprezie u wspólnych znajomych.

Wymienili wtedy głębokie spojrzenie i teraz śmieją się, że od tego zaczął się ich flirt. Całą noc spędzili na wspólnej zabawie. Później non stop smsowali. Gdy wiadomości stały się pikantniejsze, zaczęli randkować. Spędzają teraz ze sobą każdą wolna chwilę. Marcelina poznała nawet syna Mikołaja, który bardzo ją polubił. Wszystko idzie świetnie! – zdradza informatorka Faktu.

A jak nową miłość komentuje sama Marcelina Zawadzka? Dziennik poprosił o komentarz również piękną gwiazdę. Odpowiedziała krótko:

Dawno nie byłam tak szczęśliwa!

I tak trzymać! Marcelinie i Mikołajowi życzymy dużo miłości i sukcesów w każdej dziedzinie.

Marcelina Zawadzka postawiła Mikołajowi Roznerskiemu dwa warunki! Jej partner musi zakceptować…

Mikołaj Roznerski - Wielki Test o Zdrowiu

Mikołaj Roznerski

Marcelina Zawadzka - prezentacja zegarków

Marcelina Zawadzka

Czy Marcelina Zawadzka jest seksowna?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×