Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Jak gwiazdy spędzą Sylwestra 2017? My już znamy plany najpopularniejszych osób w Polsce!

Jakie gwiazdy mają plany na Sylwestra 2017?


Jakie gwiazdy mają plany na Sylwestra 2017?

Przed nami ostatnie godziny 2017 roku. Z tej okazji sprawdziliśmy jak polskie gwiazdy planują spędzić Sylwestra 2017.  Co w tym roku przygotowali znani i lubiani polskiego show-biznesu?

W rozmowie z Plejadą gwiazdy zdradziły czy dadzą ponieść się sylwestrowej nocy czy jednak odpuszczają i spędzają ostatni dzień w roku przed telewizorem?

  • Na szczęście nie pracuje w tym roku w Sylwestra. Natomiast w Nowym Rok wylatuje na upragnione wakacje. W Sylwestra muszę się bawić spokojnie, żeby dotrzeć na lotnisko na czas – powiedział z uśmiechem Kacper Kuszewski.
  • Plany są mgliste. Przygotowuje w tym roku sama Święta, więc Sylwestra przekładam na bok. Wiem z kim i gdzie, ale nie wiem nawet w jakiej sukience się wybieram – wyznała Paulina Chylewska.
  • Chciałbym odpocząć. Święta i Sylwestra zawsze łącze. Jadę do Kołobrzegu. Tam mam rodzinę. Najczęściej jest domówka. W tym roku wahamy się czy wyjść, ale zawsze mam wybuchy na paletach. Uwielbiam fajerwerki. Robimy zawsze konkurencje miastu – opowiada Agnieszka Rylik.
  • Planuje zrobić domówkę z najbliższymi. Robię małą przeprowadzę i będę na nowym mieszkaniu. Dlatego tak dosyć na spokojnie spędzimy tego sylwestra, ponieważ 4. stycznia wylatuje z Kamilą na wakacje – zdradził Rafał Maślak.

A jak jest u Was?

Maja Bohosiewicz zaręczyła się?! Ten piękny brylant na jej palcu mówi wszystko!

Siostry Godlewskie wypuściły na sylwestra nowy hit! Już nie tylko śpiewają, ale też tańczą w seksownych ciuszkach! Ciężko będzie to przebić [WIDEO]

Miał być wielki triumf TVP, a są problemy! Fanaberie Luisa Fonsi już dają się we znaki Jackowi KurskiemuKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×