Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

PiS ściąga ludzi z całej Polski na spotkanie z Donaldem Trumpem!

Melania Trump i Donald w Polsce - plan wizyty


PiS ściąga tłumy na przemówienie Donalda Trumpa

Trwa wizyta Donalda Trumpa w Polsce. Prezydent Stanów Zjednoczonych spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą, wziął też udział w konferencji prasowej, a teraz jako gość specjalny bierze udział w spotkaniu głów państw Trójmorza. To jednak nie koniec: o 13:00 na placu Krasińskich Trump wygłosi przemówienie.

Donald Trump już po spotkaniu z Andrzejem Dudą. Rozmawiali w cztery oczy! Mamy zdjęcia

Spotkanie z prezydentem będzie otwarte i pojawić może się na nim każdy, kto przebywa obecnie w Warszawie. Najwięcej osób zaprosili politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy płacą swoim sympatykom za transport do Warszawy.

Pierwsze publiczne wystąpienie prezydenta USA w Europie budzi dużo emocji i kontrowersji – podczas gdy jego przeciwnicy szykują się do pikiety i bojkotu wizyty Trumpa, parlamentarzyści partii prezydenta Dudy ściągają na jego przemowę tłumy sympatyków PiS-u i Donalda. Zjeżdżają z całej Polski by wysłuchać słów głowy Stanów Zjednoczonych

 Z Wrocławia wyjedzie siedem autobusów, w województwie świętokrzyskim posłanka Anna Krupka zorganizowała cztery autokary. Zwolennicy PiS z Tarnowa ogłosili na Twitterze, że do Warszawy wyjechało dziesięć autokarów:

Czuć rywalizację między okręgami, każdy chce zwieźć jak najwięcej osób – mówi jeden z działaczy PiS na łamach gazety Wyborczej

Wszystko wskazuje na to, że o 13:00 na placu Krasińskich pojawią się prawdziwe tłumy ludzi. Wybieracie się, by wysłuchać przemówienia Trumpa?

Melania Trump na spotkaniu z Agatą Dudą. Góra kreacji First Lady skromna, za to dół… Pierwszy pojedynek na stylizacje za nami!

Donald Trump na spotkaniu z Andrzejem Dudą

Donald Trump na spotkaniu z Andrzejem Dudą

Andrzej Duda i Donald Trump w Polsce

Andrzej Duda i Donald Trump w Polsce

Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?Komentarzy: 2


GośćTYS | 7 lipca 2017, 11:51

JASTRZAB & BADZIEWIE NIECH SIE ZAJMIE CZYM SIE ZAJMOWALO , A NIE POLITYKA WON


Gość | 6 lipca 2017, 22:25

wsród publiczności była wmieszana ta niegoźna młodzież wszechpolska, której wszystko wolno, i zwyzywali opozycję i wygwizdalki Wałęsę . kanalie przez wielkie K….,,ale siedzący w pierwszym rzędzie rząd i kaczyński tylko głupio się do siebie uśmiechali ….


Dodaj komentarz
×