Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Pippa Middleton szybko nie dorówna stylem księżnej Kate. Ostatnia kreacja tylko to potwierdza

Pippa Middleton i księżna Kate


Pippa Middleton w zielonej sukience z kwiatem

Pippa Middleton, która lubi błyszczeć w towarzystwie, miała ciężki orzech do zgryzienia, kiedy jej siostra Kate zaczęła oficjalnie spotykać się z księciem Williamem. Córka bogatego przedsiębiorcy nie czuje się dobrze w czyimkolwiek cieniu i zdecydowanie chce dorównać splendorem Kate.

Pippa, która była druhną na ślubie siostry, pod koniec maja sama wyszła za mąż. Kate zrewanżowała się jej będąc jedną z druhen, a Pippa w końcu brylowała w centrum wydarzeń podczas swojego niezwykle pieczołowicie zorganizowanego ślubu i wesela. Wybrankiem Middleton jest szkocki milioner James Matthews, dzięki któremu przejmie obowiązki Lady Glen Affric. 

W końcu zadowolona i usatysfakcjonowana Pippa skupiła się na własnym życiu i „obowiązkach”. Razem z mężem, z którym niedawno wrócili z podróży poślubnej wybrali się na ślub ich znajomej Camilli Campion-Awwad i Olivera Jenkinsona do County Cork w Irlandii. 

Narodowym kolorem Iralndii jest zielony i znająca savoir vivre Pippa pokazała, że szanuje gospodarzy. Na ceremonię wybrała szafirową sukienkę brytyjskiej projektantki Alice Archer – satynowa kreacja ozdobiona była kwiatową aplikacją na wysokości biodra i prezentowała się niezwykle oryginalnie. Pippa dobrała do tej stylizacji zamszowe, szare szpilki i niezwykłe nakrycie głowy z woalką.

Widać, że małżeństwo jej służy.

Książę George popłakał się na ślubie Pippy Middleton. Dlaczego? Film wyjaśnia wszystko [WIDEO]

Księżna Kate wprawiła w osłupienie gości na ślubie Pippy Middleton!

Pippa & James at her friend Camilla's wedding yesterday. She's wearing a teal Alice Archer shift dress. #pippamiddleton #jamesmatthews

A post shared by Pippa Middleton-Matthews (@pippamidleton) on

Pippa Middleton z mężem w Sydney

Pippa Middleton z mężem w Sydney

Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×