Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Pippa Middleton zmieniła fryzurę! Spora metamorfoza siostry księżnej Kate

Pippa Middleton ślub


Pippa Middleton w krótkich włosach

Pippa Midleton to siostra Kate, i z nich dwóch jest tą, która bardziej lubi rozgłos i uwagę mediów. Pippa niedawno wzięła ślub z byłym kierowcą rajdowym i milionerem Jamesem Matthewsem, z którym podobno już jest w ciąży.

Pippa Middleton jest w ciąży?! Znana jest płeć dziecka

Mimo że jest bardzo wcześnie, Pippa twierdzi, że urodzi dziewczynę i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Widzi mnóstwo przyszłych mam wokół siebie z małymi brzuszkami i ma nadzieję, że jej również uda się pozostać aktywną jak najdłużej – donosił w sierpniu informator serwisu Woman’s Day Australia.

Siostra księżnej Kate wróciła niedawno z romantycznej i długiej podróży poślubnej i na razie lekko wycofała się z życia publicznego, co jak na nią jest dosyć niezwykłe, gdyż Pippa zawsze bardzo lubiła oficjalne wyjścia, spotkania i towarzyskie eventy. Paparazzi udało się przyłapać żonę milionera jak wybrała się na zakupy rowerem. Ubrana wyjątkowo na luzie – dżinsy i koszula w kratę zaprezentowała nową fryzurę, tzw. loba – czyli long boba.

Pasuje jej?

Księżna Kate na ślubie Pippy Middleton miała jeszcze jedną kreację! Kupiła ją w Zarze i zapłaciła tylko… Jest jeden minus

Look at Pippa’s new haircut!! I really love short hair on her. ?? #pippamiddleton

Post udostępniony przez Pippa Middleton-Matthews (@pippamidleton)

Pippa Middleton z mężem w Sydney

Pippa Middleton z mężem w Sydney

Czy inspirują Cię fryzury gwiazd?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×