Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Ciężarna Pippa Middleton relaksuje się podczas rowerowej przejażdżki po Londynie. A brzuszek coraz większy!

Pippa Middleton w ciąży jeździ na rowerze


Pippa Middleton w ciąży jeździ na rowerze

Niedługo klan Middletonów znacznie się powiększy i nie chodzi tu jedynie o domniemaną bliźniaczą ciążę księżnej Kate. Krążące pogłoski o ciąży siostry przyszłej królowej Anglii, Pippy Middleton, nabierają na sile każdego dnia. Brytyjska prasa czujnie śledzi każdy krok pięknej Pippy, a fotografowie zabijają się o dobre zdjęcie brzuszka siostry Kate.

Ostatnio przyłapali ją podczas popołudniowej przejażdżki rowerowej, na którą wybrała się ulicami Londynu. Pippa, która w tym roku wyszła za mąż za Jamesa Matthewsa zmieniła się w ciągu paru miesięcy nie do poznania! Przybyło jej kilka kilogramów, zniknęła niezdrowa, wychudzona sylwetka, a twarz pani Matthews promienieje. Odświeżona fryzura również dużo zmieniła i w ten sposób otrzymaliśmy zupełnie inną kobietę!

Zagraniczna prasa spekuluje na temat ciąży Middleton – podobno brak wyraźnych krągłości jest w tej rodzinie czymś zupełnie normalnym. Kate też zarzucano, że jest zbyt chuda jak na tak zaawansowaną ciążę i że brakuje jej właściwych kobiecie w ciąży krągłości. Myślicie, że to może być prawda?

Tak czy siak, jedno jest pewne – Pippa prezentuje się świetnie i nie sposób jej tego odmówić!

W takich luksusach Pippa Middleton i James Matthews spędzają podróż poślubną!

Pippa Middleton jest w ciąży?! Znana jest płeć dziecka

Pippa Middleton zmieniła fryzurę! Spora metamorfoza siostry księżnej Kate

Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×