Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Pippa Middleton jest w ciąży?! Ma o tym świadczyć jeden bardzo ważny detal

Pippa Middleton zaręczyła się


Szczegóły ślubu siostry księżnej Kate

Już 20 maja w St. Mark’s Church w Englefield Pippa Middleton i jej narzeczony James Matthews powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Emocji związanych z tym ślubem było i jest wiele, w końcu niecodziennie siostra księżnej wychodzi za jednego z najbogatszych mężczyzn w swoim kraju.

Nadal nie wiadomo nic o sukni panny młodej, ale wiadomo za to, że tort przygotują cukiernicy z Domino Purchas Contemporary Cakes i będzie kosztował koło trzech tysięcy dolarów. Wiadomo też, że na ślub przyleciała już Meghan Markle, narzeczona księcia Harry’ego, która prosto z lotniska pojechała do pałacu Kensington.

Ślub Pippy Middleton już za parę dni! Będzie kosztować fortunę!

Pippa Middleton jest w ciąży?

W przypadku ślubu Pippy i Jamesa mniej mówiło się o technicznych detalach, a więcej o zachowaniu panny młodej.

Pippa bardzo stresowała się organizacją, listą gości, pogodą, menu weselnym i całą resztą detali, i powoli zaczęła zamieniać się w „koszmarną pannę młodą”. W związku z tym pan młody postanowił trochę zrelaksować oblubienicę i zabrał ją na koncert Eda Sheerana w Royal Albert Hall.

Dla Pippy z różnych powodów jest to nowe i stresujące doświadczenie. On jest jedynym, który jest w stanie ją uspokoić. Jest potwornie zestresowana i słucha tylko Jamesa, który w kółko jej powtarza, że wszystko będzie dobrze – twierdzi znajomy pary

Podczas koncertu przyszli państwo młodzi siedzieli w prywatnej loży i, co ciekawe, mimo, że oboje doceniają dobre trunki, to tym razem zadowolili się przekąskami i sokami, a James traktował swoją przyszłą żonę z wielką czułością, tkliwością i ostrożnością

Czyżby oprócz ślubu młodzi przygotowywali się jeszcze na coś innego? The Sun spekuluje, że para być może już zaczęła starać się o dziecko.

Na pewno ciąża Pippy Middleton będzie wielkim poruszeniem nie tylko w brytyjskim show-biznesie.

Ślub Pippy Middleton coraz bliżej! Dzieci księżnej Kate wystąpią w bardzo ważnej roli!

Pippa Middleton i James Matthews spodziewają się dziecka?

Pippa Middleton i James Matthews spodziewają się dziecka?

Pippa Middleton jest w ciąży?

Pippa Middleton jest w ciąży?

Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×