Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Edyta Herbuś ma romans z ojcem dziecka Doroty Gardias! To już poważna relacja!

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki są parą


Kim jest partner Edyty Herbuś?

Rok temu piękna tancerka i aktorka Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Terlińskim. Mimo bolesnej rozłąki, gwiazd już po 12 miesiącach znalazła pocieszenie i na nowo próbuje zrozumieć czym jest prawdziwa miłość.

Informacje o amorach pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Zakochani nie chcą jednak publicznie komentować sprawy, ale jak czytamy na łamach Party, nową miłością Edyty Herbuś jest producent telewizyjny – Piotr Bukowiecki

Niestety w sieci na próżno szukać informacji na temat mężczyzny. Jedyne wiemy, że Bukowiecki jest ojcem trojga dzieci: Vivian i Melchiora (z pierwszego związku) oraz Hani (ze związku z Dorotą Gardias).

Podobno wiosną Edyta i Piotr chcą razem zamieszkać. Powoli szukają większego domu, do którego mogliby się wprowadzić razem z dzieciakami – zdradziła znajoma Edyty Herbuś na łamach Party.

Jak wynika z opinii bliskiego otoczenia aktorki, jej plany w związku z relacją z Piotrem są jak najbardziej poważne. W Boże Narodzenie doszło nawet do oficjalnego przedstawienia nowego partnera rodzinie tancerki:

W Kielcach podczas Bożego Narodzenia Edyta przedstawiła go najpierw ukochanej babci, z której zdaniem bardzo się liczy. W oczach pani Toli i reszty domowników wypadł wzorowo – czytamy.

Myślicie, że tym razem Edyta Herbuś stworzy udany związek z happy endem?

Edyta Herbuś nowym wrogiem numer jeden Anety Zając! Tabloid ujawnił szczegóły

Edyta Herbuś pierwszy raz o konflikcie z Anetą Zając! Wpadły na siebie w garderobie i… [WIDEO]

Edyta Herbuś w samej seksownej koszuli śmiga w miasto po prezenty! Oby tylko nie zmarzła!

Czy lubisz styl Edyty Herbuś?Komentarzy: 5


elle | 11 lutego 2018, 14:18

haha…celebrytki wymieniają sie penisami…każda z każdym i w dodatku się znają 😀


Gość | 11 lutego 2018, 14:01

Z czego ona źyje ? co robi?, kim jest? Nie lubie jej


Basia | 26 stycznia 2018, 11:06

Poziom etyki i szacunku do siebie te celebrytki mają niebywale niski.a później jak się zestarzeją, to panie będą się skarżyly,ze ich molestowano?


Gośćtakaja | 21 stycznia 2018, 19:34

Szmata nie chłop.


Gość | 16 stycznia 2018, 00:51

Etatowy kandydat na ojca dziecka dla podstarzałych celebrytek, którym zegar biologiczny wybija ostatni dzwonek 😂 zaraz usłyszymy, że Edzia w ciąży.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×