Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Odmieniony PiKej wrócił na salony! Zapuścił zarost, a dresik wymienił na garnitur!

PiKej wrócił na salony


PiKej wrócił na salony

Młodszy brat Natalii Kukulskiej zaistniał w mediach jako początkujący raper PiKej. Piotr Kukulski miał wielkie marzenie by przetrzeć szlaki polskim hip-hopowcom i wprowadzić na nasz rodzimy rynek gangsterską muzykę, w której każdy z artystów mógłby chwalić się swoim bogactwem i luksusowym życiem. Niestety rewolucja PiKeja nie powiodła się i zamiast stać się symbolem zmian, został wyśmiany przez polskich muzyków, a hejterzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

Debiut PiKeja w show-biznesie wywołał poruszenie nie tylko w mediach, ale też w rodzinie Kukulskich. Zachowanie Piotrka nie spodobało się jego siostrze, która ponoć sądziła, że brat chce się wybić na jej karierze. Plotkowało się o rzekomych przeprosinach na castingu w The Voice of Poland, do czego ostatecznie nie doszło.

Ostatnio jednak Piotr Kukulski postanowił przypomnieć o swoim istnieniu i pojawił się na jednej ze stołecznych imprez. PiKej chyba zmienia wizerunek – dresik wymienił na garnitur, a na twarzy zapuścił zarost.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu informowaliśmy o planowanym powrocie PiKeja do show-biznesu, który jak się okazuje, stał się faktem.

Powrócił największy koszmar Natalii Kukulskiej! Mocne uderzenie Pikeja!

Czy Natalia Kukulska wybaczy Pikejowi?Komentarzy: 2


Mirellka2U | 25 października 2017, 15:12

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 6 kilo. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 22 października 2017, 08:54

Ładna para


Dodaj komentarz
×