Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Maciej Stuhr pierwszy raz bardzo szczerze o swoim synku, żonie i przyjacielu! Wyjawił również, że był brany za geja!

Jak Maciej Stuhr zgubił i odnalazł tajemnicza walizeczkę


Szczere wyznania Macieja Stuhra

Maciej Stuhr jest cenionym polskim aktorem bardzo zaangażowanym w losy kraju. Artystą często wypowiada się na dzielące Polaków tematy, jednak na co dzień jest powściągliwy w dzieleniu się opowieściami o swoim życiu prywatnym. W ostatnim wywiadzie dla Twojego Stylu zrobił jednak wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy ze swojego życia. Zdradził w szczerej rozmowie czym jest dla niego prawdziwa miłość, dlaczego był w dzieciństwie podejrzany o bycie homoseksualistą, wyjawił również, że jest zafascynowany swoim rocznym synkiem, z którym łączy go wyjątkowa więź.

Od roku jestem w zażyłości z panem Tadeuszem Stuhrem, moim synem. (…) Czasem kładę się koło syna i po prostu na niego patrzę. Zastanawiam się: co się dzieje w jego głowie, jak to jest, że on zaczyna powoli ogarniać świat, rozumieć go? (…) Niemowlę to zagadka. Potem wyrasta z niego dziecko i zagadka znika – powiedział w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Stuhr opowiedział również o dzieciństwie i swoim przyjacielu, z którym zna się od przedszkola.

Byliśmy prawie tym samym organizmem. Kochaliśmy się nawet w tych samych dziewczynach, bo jak jeden zaczynał opowiadać, jaka wspaniała i piękna jest Agnieszka, drugi też się w niej zakochiwał. Chodziłem do Michała na nocowanie, nie umieliśmy się rozstać, nawet gdy przyszła pora „myć zęby i iść spać” – wspomniał

Aktor przypomniał również jedną anegdotę, w której był wzięty przez ojca swojego przyjaciela za geja.

Razem szliśmy do łazienki, co raz skończyło się szturmem taty Michała na drzwi. (…) Jego ojciec, słysząc chichoty, nabrał strasznych podejrzeń, że nasza przyjaźń nie jest platoniczna. Wyważył drzwi i wtargnął do środka i znalazł nas w wannie – bo braliśmy wspólną kąpiel – natartych od stóp do głów pastą do zębów Konsul. (…) Ojciec Michała upewnił się, że wszystko jest w porządku, i zaklął: „Zamek sobie tylko przez was roz….” – dodał Stuhr w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Największy fragment jego rozmowy był poświęcony jednak miłości. Stuhr z wyjątkową subtelnością wypowiedział się na temat uczucia, które jest między nim a drugą żoną.

Miłość czyni mężczyznę bezbronnym. Nagle on spotyka kogoś, komu się poddaje jak wielkiej fali. Okazuje się, że czegoś był pewien, od lat robił to w ten sam sposób, a ona, kobieta, pokazuje mu, że można inaczej. Mężczyzna próbuje i odkrywa z zaskoczeniem, że jej metoda jest lepsza. Kasia, moja żona, pozwoliła mi w sobie samym odnaleźć to, co było przykurzone, nieużywane od lat. Cechy, zachowania, uczucia. Udowodniła mi, że mogę być lepszą wersją samego siebie – powiedział.

Piękne słowa…

Ostre słowa Macieja Stuhra w nowym show Macieja Orłosia: „Jak można być Krzysztofem Ziemcem, przyjść do domu i patrzeć w lustro?”

Maciej Stuhr - Europejskie Nagrody Filmowe

Maciej Stuhr z żoną

Maciej Stuhr odpowiada Krystynie Pawłowicz

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr odpowiada Krystynie Pawłowicz

Maciej Stuhr szczerze o życiu prywatny

 

Oglądasz filmy z Maciejem Stuhrem?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×