Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Ranking dziewic polskiego show-biznesu! Niektóre nazwiska mogą was zaskoczyć!

Ranking dziewic polskiego show-biznesu


Pierwszy raz gwiazd

Seks w świecie show-biznesu nie jest tematem tabu. Gwiazdy bardzo chętnie opowiadają o swoich kochankach i fantazjach erotycznych. Jakiś czas temu takie wyznania wywoływały wielką sensację, a autor słów od razu trafiał na pierwsze strony wszystkich możliwych gazet. Z biegiem lat świadomość odbiorców się zmieniła, dlatego przyszło nam żyć w czasach, gdzie bardziej szokuje nas dziewiczy stan gwiazd, aniżeli ich rozwiązłość. 

Jak czytamy na łamach Faktu, fenomenem w polskim show-biznesie jest Natalia Siwiec, która sama przyznała, że pierwszy swój kontakt seksualny miała w wieku 14 lat! Na przeciwnym biegunie znalazła się Gosia Andrzejewicz, która życie erotyczne rozpoczęła dopiero 3 lata temu, mając 30 lat.

Dużym zaskoczeniem są postanowienia Ewy Farnej i Macieja Musiała, którzy zdecydowali wytrwale czekać z seksem aż do ślubu. Jeśli młodzi artyści pozostali przy swoich zamierzeniach, to czeska piosenkarka od miesiąca ma swój pierwszy raz już za sobą. Natomiast aktor najwidoczniej nie spieszy się ze stratą dziewictwa, gdyż oficjalnie Maciej nie ma wciąż dziewczyny.

Na łamach Faktu informacje o rozpoczęciu życia intymnego pojawiły się na temat m.in. Anny Muchy, która życie erotyczne rozpoczęła w wieku 18 lat, Grażyny Wolszczak, która miała 21 lat, Cezarego Pazury – 19 lat, oraz Olgi Bończyk, która zdecydowała się wejść w dorosłość w wieku 17 lat.

Myślicie, że jest jakiś odpowiedni wiek na rozpoczęcie współżycia z partnerem lub z partnerką?

Odmieniona i bardzo seksowna 47 letnia Ewa Wachowicz zrobiła coś bardzo szalonego! Zmienia swoje życie!

Kamil Durczok z młodą kochanką wskoczyli w seksowne lateksowe stroje i świętują Halloween.

Nieziemsko seksowna Emily Ratajkowski pokazała piękną mamę i swoje słodkie zdjęcia z dzieciństwa! Czy zawsze była tak obłędnie piękna?

 

Czy gwiazdy powinny opowiadać o fantazjach seksualnych?Komentarzy: 1


Gość | 3 listopada 2017, 22:27

bzdury wypisujecie o Maćku.


Dodaj komentarz
×