Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Pierwszy odcinek „Azja Express” za nami. Kto jest faworytem, a kto radzi sobie najgorzej?

Azja Express kto wygrał?


Pierwszy odcinek Azja Express za nami. Kto jest faworytem, a kto radzi sobie najgorzej?

Za nami pierwszy odcinek Azja Express. Zgodnie z jego zasadami osiem par ma za zadanie pokonać wyznaczoną trasę w jak najszybszym czasie. Żyją w bardzo skromnych warunkach, bo mają do dyspozycji po jednym dolarze dziennie. W trakcie podróży uczestnicy muszą wykonać różne zadania, które wyznacza im gospodyni programu, Agnieszka Woźniak-Starak. Ich droga zaczęła się w Wietnamie, a skończy w Bangkoku.

W pierwszym odcinku nie odpadła żadna para. Kto dotychczas wysunął się na prowadzenie? Zdecydowanie w pierwszych konkurencjach najlepiej poradzili sobie Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, którzy dostali immunitet. A największą sympatią widzów cieszy się niezastąpiony duet – Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Obok nich nie można przejść obojętnie!

Kto według was wygra program?

Zobacz także: TYLKO U NAS! Dramat Małgorzaty Rozenek w Azja Express. Gwiazda z przerażeniem pakowała niezbędne rzeczy. Zobaczcie, z czego musiała zrezygnować

kadr z programu Azja Express

kadr z programu Azja Express

Czy będziesz oglądać program „Azja Express”?Komentarzy: 2


Gość | 8 września 2016, 09:31

Pociągami nigdy nie jechali i zasilanego kibla nie widzieli?


Gość | 8 września 2016, 09:29

po pierwszym odcinku Majdan i Rozenek świetna para, daje na prawdę wigoru programowi. Hanka Z Jemiłem naturalnei jak miło można coś załatwić. Panowie Michał i Przemek – super luz i spokój!!!
Pozytywne rozczarowanie


Dodaj komentarz
×