Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Szok! Gwiazda tenisa brutalnie napadnięta w swoim apartamencie

Karolina Woźniacka rozzłościła kibiców


Petra Kvitova zaatakowana w swoim domu

Ta informacja jest dla wszystkich szokiem. Gwiazda tenisa Petra Kvitova została napadnięta w swoim apartamencie w czeskich Prościejowie.

Napastnik wszedł do mieszkania pod nieprawdziwym pretekstem. Złodziejowi udało się ukraść pięć tysięcy koron czeskich (ok. 800 zł) i uciekł. Policja rozpoczęła poszukiwania. Dodatkowo okazuje się, że Kvitova została zraniona w lewą rękę. Z pewnością będzie to dla niej utrudnienie podczas gry w tenisa. Przypomnijmy, że Kvitova jest zawodniczką leworęczną. Dodatkowo ma pocięte palce. Uszkodzone zostały także ścięgna. Teraz Petra przebywa w szpitalu w Brnie.

Gdy próbowałam się obronić, zostałam mocno zraniona w lewą rękę. Jestem roztrzęsiona, ale mam szczęście, że żyję. Rana jest poważna i będę musiała poddać się specjalistycznemu leczeniu. Ale jeśli mnie znacie, to wiecie, że jestem dość silna, by pokonać tę przeciwność losu. Dziękuję Wam wszystkim za miłość i wsparcie. Dziękuję wszystkim za wiadomości i wsparcie. To, co mi się przydarzyło, z pewnością nie było miłe, ale mam to już za sobą. Mam tu najlepszą opiekę i jestem w kontakcie z moimi bliskimi. Dziękuję wszystkim, że myślicie o mnie. Nie martwcie się! – wyznała tenisistka

Petrze życzymy zdrowia.

Zobacz: Mama Agnieszki Radwańskiej przygotowała dla córki modowy prezent. Nie będą to buty ani torebka

Petra Kvitova na wakacjach

Petra Kvitova zaatakowana nożem

Jesteś fanem tenisa?Komentarzy: 1


Gość | 21 grudnia 2016, 09:35

WIESNIARY.


Dodaj komentarz
×