Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Robert Lewandowski znów zbiera same pochwały. „Lewandowski jest jednym z największych profesjonalistów jakiego spotkałem”

Jak Robert Lewandowski odpoczywa po trudnym meczu?


Pep Guardiola chwali Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. popularny Lewy wciąż zadziwia swoich fanów bijąc kolejne rekordy.

Po samego Lewandowskiego ustawiają się kolejki chętnych. Piłkarskie potęgi marzą, by to właśnie dla nich grał jeden z najlepszych napastników świata. Okazuje się, że sprawa może być już przesądzona. Przypadkiem plany Lewandowskiego zdradził Cezary Kucharski. Menadżer piłkarza powiedział, że jeśli chodzi o transfer do Realu Madryt to „było coś na rzeczy”.

Tymczasem Lewandowski gra dalej w Bayernie Monachium. Tam chwalony jest na każdym kroku. Tym razem docenił go trener Josep Guardiola

Lewandowski jest jednym z największych profesjonalistów jakiego spotkałem. Lewandowski żyje futbolem 24 godziny na dobę. Dobrze się odżywia, dużo śpi, skupia się na ciągłym utrzymaniu siebie w znakomitej formie. Nie ma urazów, bo wie jak to wszystko jest ważne. Wiadomo, że na początku nie miał łatwo, bo musiał znaleźć tu swoją drogę.  Zawsze byłem jednak z niego bardzo zadowolony, już od pierwszej chwili. Przekonywał mnie do siebie tym co robił na boisku – powiedział na konferencji prasowej przed meczem Pucharu Niemiec z VFL Bochum 

No cóż, pozostaje się jedynie zgodzić. Profesjonalizm Roberta widać na każdym kroku. Życzymy sobie, aby i inni nasi reprezentanci doczekali się takich ocen od swoich trenerów.

Zobacz: Następca Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium już wybrany 

Robert Lewandowski doceniony przez Pepa Guardiolę

Robert Lewandowski doceniony przez Pepa Guardiolę

Pep Guardiola docenił Roberta Lewandowskiego

Pep Guardiola docenił Roberta Lewandowskiego

W którym klubie najchętniej widział(a)byś Roberta Lewandowskiego?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×