Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

To istne szaleństwo! Kolejny polski sportowiec stanął na ślubnym kobiercu! Para młoda jak z katalogu!

wojciechowski


Tyczkarz Paweł Wojciechowski wziął ślub

Paweł Wojciechowski jest fenomenalnym polskim tyczkarzem, który w 2011 roku zdobył tytuł mistrza świata, w 2017 wywalczył brązowy medal halowych Mistrzostw Europy, a jakby tego było mało – jest aktualnym rekordzistą kraju.

W minioną sobotę sportowiec zdobył na zawsze serce pięknej Aleksandry. Para pobrała się w kościele św. Jana Chrzciciela w Chomiąży Szlacheckiej na Kujawach. Jedyną fotografią z tego pięknego dnia jest zdjęcie udostępnione przez Pawła na Instagramie. Widzimy na niej piękną parę młodą, która całuje się tuż po wyjściu z kościoła.

Jak czytamy w Super Expressie, na uroczystości weselnej pojawiło się zacne grono kolegów branżowych Wojciechowskiego. Wśród gości zaproszonych byli m.in. Sebastian Chmara (eks-mistrz świata w halowym siedmioboju), Marika Popowicz-Drapała (sprinterka) oraz Anna Jagaciak-Michalska (trójskoczkini) wraz z mężem Łukaszem Michalskim, który jest byłym tyczkarzem.

Z informacji opublikowanych w tabloidzie wynika, że para młoda przygotowała bardzo spektakularną i nowoczesną choreografię na pierwszy taniec weselny. Zabawa miała miejsce w hotelu Herbarium w Chomiąży i trwała do samego rana.

Oprócz ślubu Pawła Wojciechowskiego i Aleksandry Wolnej, tego samego dnia na ślubnym kobiercu stanął jeszcze jeden lekkoatleta. Mowa tutaj o Konradzie Zalewskim, który jest wicemistrzem Europy 2014 w biegu na 3000 m. z przeszkodami.

Czyżby to był zapowiedź rozpoczęcia sezonu sportowych ślubów? My oczywiście czekamy na więcej!

Przystojniak z TVN oświadczył się seksownej prezenterce z TVP! Tylko my znamy szczegóły!

Wschodząca celebrytka znana z Polsatu wzięła ślub! Wśród gości nie zabrakło gwiazd [DUŻO ZDJĘĆ]

Paweł Wojciechowski wziął ślub

Paweł Wojciechowski wziął ślub

Czy uprawiasz regularnie sport?Komentarzy: 2


Mirellka2A | 25 października 2017, 16:23

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 9 kilo. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


GośćA | 9 października 2017, 11:28

NIECH KAZDY SKOSZTUJE TEGO ZYCIA


Dodaj komentarz
×