Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Ohyda! Paweł Kukiz pokazał szpitalną kolację! Tak karmią polityka

Paweł Kukiz w szpitalu


Paweł Kukiz pokazał szpitalne jedzenie

Paweł Kukiz wczoraj trafił do szpitala, ale jego stan zdrowia pogorszył się już jakiś czas temu. Jego współpracownicy  w rozmowie z serwisem Gazeta.pl mówili, że polityk w ostatnich miesiącach się nie oszczędzał. Paweł wrzucił kilka zdjęć, na jednym z nich możemy zobaczyć jak wyglądała jego kolacja. Nie była zbyt apetyczna.

Na talerzu Kukiza wylądowały dwie kromki pszennego chleba, dwa plasterki szynki mielonej, po kawałku serka topionego, masła i startego, żółtego sera.

Paweł Kukiz trafił do szpitala! Pokazał to przerażające zdjęcie

Kolacja Pawła Kukiza w szpitalu

Kolacja Pawła Kukiza w szpitalu

Na co choruje Paweł Kukiz?

Okazało się, że  Kukiz od kilkunastu lat nie był u lekarza. W związku z problemami ze zdrowiem Paweł Kukiz zniknie z polityki na około miesiąc. Do pracy i większej aktywności ma wrócić dopiero 10 października. Tymczasem polityk informuje na bieżąco na Facebooku jak się miewa. Paweł zamieścił też całe sprawozdanie:

Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej, spodziewają rychłego zgonu, dignozują ćpanie, przepicie, itp. sprawy muszę zmartwić…. Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu a Pani Doktor pochwaliła, że przeszedłem te badania bardzo dzielnie ?
Ponieważ Obywatel powinien znać stan zdrowia posła to informuję o zmianach miażdżycowych i zaburzenia czynności wentylacyjnej. Ale to już rezultat PESEL, papierochów i „energetyków”. I do wyleczenia.
Aby dać pożywkę trollom informuję również, że przebywam w szpitalu MSWiA. Można więc rozwijać wątki „Służb”, WSI i powiązań z obcym wywiadem, który spreparował moją chorobę, by „pod przykryciem” wrzucić mnie do resortowego szpitala, abym wydobył od lekarzy tajemnice o stanie zdrowia najwyższych urzędników państwowych i przekazał je Moskwie w zamian za koryto w następnej kadencji?
Kończę, bo wieczerzę czas zacząć ?

Życzymy dużo zdrowia.

Paweł Kukiz w szpitalu

Paweł Kukiz w szpitalu

Badasz się regularnie?Komentarzy: 2


Gość | 15 września 2017, 17:48

A polityk to ktoś lepszy od zwykłego obywatela ,żeby lepsze jedzenie dostawać?


Gość | 14 września 2017, 14:20

polityk czy zwykły obywatel.. w szpitalu są wszyscy równi, dlatego i jedzenie nie powinno dziwić!!


Dodaj komentarz
×