Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Macierzyństwo zbliża, a Paulina Sykut tylko to potwierdza! Pochwaliła się nowymi przyjaźniami. Mąż też zadowolony

Paulina Sykut z mężem


Paulina Sykut o życiu młodej matki

Wyznając zasadę, że: „na wszystko w życiu jest odpowiedni czas i miejsce”, Paulina Sykut dopiero pięć lat po ślubie zdecydowała się na dziecko. Dziś Róża jest oczkiem w głowie jej i męża Piotra. Para już szykuje się do chrztu córki, a o szczegółach ceremonii szczęśliwa mama opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Przypomnijmy: Paulina Sykut zdradziła szczegóły chrztu córki – data, miejsce, chrzestni…

Prezenterka regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia z małą, dzięki którym możemy zobaczyć, jak bardzo służy jej macierzyństwo. Co więcej, jak zdradza w wywiadzie dla serwisu Plotek, dzięki temu, że jest mamą zaczęła przyjaźnić się innymi matkami. Chętnie również słucha ich rad:

Przygotowywałam się do roli matki, ale cenna jest wiedza przekazywana z ust do ust. Fajnie, że kobiety się wspierają. Odkryłam nowe przyjaźnie z moimi koleżankami, które są mamami, do których mogę zadzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Prezenterka przyznaje, że wiele rzeczy robi i planuje z myślą o małej Róży:

To jest teraz tak, że dużo rzeczy robi się dla dziecka, chce mu się pokazywać świat. W zasadzie oboje z mężem odkrywamy świat na nowo i to jest piękne.

Oby więcej takich gwiazd w show-biznesie.

Zobacz: Paulina Sykut jak Justyna Steczkowska? Zobaczcie, jak gwiazda ubrała się na spacer z córką. Co za elegancja! „Modna mama”

Paulina Sykut z córką Różą na spacerze

Paulina Sykut z córką Różą na spacerze

Ciążowy brzuszek Pauliny Sykut

Paulina Sykut o macierzyństwie

 

Czy Paulina Sykut-Jeżyna dobrze się ubiera?Komentarzy: 1


Gość | 22 kwietnia 2017, 08:02

To wylewanie tego jej szczęście jest sztuczne ona jest sztuczna zobaczymy za jakiś czas jak pojawią się problemy czy też będzie się tak wylewala


Dodaj komentarz
×