Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Anna Lewandowska udziela Paulinie Sykut porad na temat wychowywania córki

Anna Lewandowska o sylwetce Pauliny Sykut


Paulina Sykut o znajomości z Anną Lewandowską

Zarówno Paulina Sykut, jak i Anna Lewandowska, od niedawna, po raz pierwszy zostały mamami. Wspólne tematy powodują, że panie stale podtrzymują ze sobą kontakt. Na Instagramie również można było wielokrotnie obserwować ich wzajemną wymianę zdań i porad.

Serwis „Party” podaje, co dziennikarka powiedziała na temat ich znajomości:

To wszystko jest tak, że kiedy kobiety rodzą dzieci albo planują dzieci, już mają małe dzieci, to potrafią się wspierać i potrafią fajnie wymieniać się swoimi doświadczeniami. Pomagają sobie w pewien sposób, nawet mówiąc sobie „wszystko się ułoży” albo „zrób to, zrób to”, „ja miałam tak i tak” i to jest bardzo fajne. Takie kobiece wsparcie jest i jest rzeczą bardzo, bardzo miłą i bardzo też naturalną – wyznała Paulina Sykut, odnosząc się do kontaktów ze znaną trenerką, Anną Lewandowską

To bardzo miłe, że nawet w świecie show-biznesu solidarność kobiet wybija się na pierwszy plan ich wzajemnych relacji. To niezwykle cenne. Takie kontakty opierają się na autentycznej szczerości, a to trzeba pielęgnować.

Fani niepokoją się o Klarę Lewandowską. Odpowiedział im sam Robert

Anna Lewandowska i Robert z córką na spacerze

Anna Lewandowska i Robert z córką na spacerze

Paulina Sykut z córką

Paulina Sykut z córką

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 1


Gość | 30 maja 2017, 17:29

Jak ma się tytuł do treści posta, bo w cytacie jest o wspieraniu się kobiet, a Paulina nic nie mówi że Anna udziela jej rad. Z resztą to Paulina jest dłużej mamą.


Dodaj komentarz
×