Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Paulina Sykut-Jeżyna i Paulina Krupińska w identycznych bluzeczkach z falbankami! Znamy cenę i markę. To będzie hit sezonu!

Krupińska i Sykut w takiej samej bluzce


 

Paulina Sykut i Paulina Krupińska pokazały się w tej samej bluzce

Ubrania w marynarskie paski to trend, który najbardziej kojarzy nam się z morzem oraz sezonem wiosennym i letnim, jednak nasze piękne gwiazdy Paulina Sykut i Paulina Krupińska pokazały, że pasiasty wzór jest uniwersalny i znakomicie sprawdza się także jesienią.

Dwie Pauliny, Sykut i Krupińska, pokochały taką samą bluzkę w paski z finezyjnymi falbankami na ramionach. Ciuszek pochodzi  ze sklepu Manifiq & Co i kosztuje 269zł. Zatem już wiemy, że jeżeli szukamy bluzki na ważne spotkanie, warto skorzystać z propozycji gwiazd. Obie panie wyglądają w marynarskim looku świetnie. Jednak Sykut i Krupińska są bardzo szczupłe, zgrabne i kobiece, zatem im paski nie zaszkodzą. Warto nadmienić, że wzór ten nie dla wszystkich będzie słusznym wyborem. Jeżeli jednak zdecydujecie się na paski możecie wybrać dla siebie dowolną kombinacje graficzną. Są koszulę w paski pionowe, poziome, na skos… Czego dusza zapragnie.

Która z gwiazd waszym zdaniem wygląda piękniej?

 

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska rozpoczęli zimowe szaleństwo! Z dzieciakami wybrali się do Zakopanego!

Córka Pauliny Sykut jak mały Pablo Picasso! Gwiazda pokazała pierwszy rysunek Róży

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 1


honorka | 12 listopada 2017, 17:43

Nie da się porównać, która wygląda lepiej, ponieważ obie są olśniewające. Nic dziwnego, w końcu slimunox i zbilansowana dieta robią swoje. Wystarczy trochę chęci i każda z Nas może tak wyglądać.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×