Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Paulina Młynarska krytykuje opozycję: „Żałosne pętaki! K**wa. PiS, nawet w najśmielszych snach nie spodziewał się takich prezentów PR-owych na Nowy Rok…”

Paulina Młynarska o kobietach w Polsce


Paulina Młynarska o Mateuszu Kijowskim i opozycji

Od Sylwestra jest gorąco w polityce, a wszystko za sprawą Komitetu Obrony Demokracji. Jak poinformował wczoraj Onet, jeden z liderów KOD-u, Mateusz Kijowski, fałszował faktury, aby pieniądze pochodzące ze zbiórek publicznych KOD trafiały na konto firmy należącej do niego i jego żony.

Na rachunek małżeństwa wpłynęło 90 tysięcy złotych, a wszystko dlatego by komornik nie mógł ich zająć na alimenty dla dzieci działacza. Okazało się, że Kijowski wypłacał sobie za pracę w organizacji po 15 tysięcy złotych. Niedawno zapewniał o tym, że nie pobiera on żadnych pieniędzy z tego tytułu… Sprawę postanowiła skomentować Paulina Młynarska, która jest aktywna w internecie. Na swoim Facebooku dodał wpis, w którym dostało się także Ryszardowi Petru.

Nie minął pierwszy tydzień nowego roku, a już mamy dwa totalne skandale w wydaniu 2 liderów opozycji. Nie wiem czy Bareja wpadłby na taki pomysł, w którymś ze swoich scenariuszy. Żałosne pętaki! Jeden teraz powtarza, że nie musi mówić mamie, gdzie był w sylwestra, bo przecież już miał osiemnastkę i jest duży. Drugi – niczego nienauczony wtopą z alimentami, przeprasza i przyznaje, że wystawianie faktur za obsługę informatyczną ruchowi społecznemu, który sam stworzył, to był chyba jednak błąd. Co mamy mu powiedzieć? Szlaban na kompa Mateusz? A potem mama przytuli i ukocha. K**wa. Tomaszki polskiej polityki. A ludzie myśleli, że dorośli faceci, którzy wiedzą co robią. Nie ma w tym kraju granic kompromitacji.#rozpacz. – napisała dziennikarka

Internauci zalali ją falą pytań. Niedługo po pierwszym wpisie pojawił się kolejny…

Nie mam czasu odpowiadać na wszystkie komentarze w stylu ” A co co to, zrabiać nie wolno?”, ” A Owsiak też zarabia!”. Tu nie chodzi o to czy ktoś zarabia i ile, tylko o PRZEJRZYSTOŚĆ. O to, że Mateusz Kijowski nigdy, nigdy, ani słowem nie zająknął się o tym, że jego firma obsługuje informatykę KOD za gruby hajs. Przeciwnie, wciąż podkreślał, że jest bezrobotny i pozostaje na utrzymaniu żony. Jego nieodpowiedzialne zachowanie naraża ludzi, którzy z czystymi intencjami angażowali się w ten ruch na nagonkę i ataki. PiS, nawet w najśmielszych snach nie spodziewał się takich prezentów PR-owych na Nowy Rok – tłumaczyła dalej Paulina

Co myślicie na ten temat?

Zobacz: Paulina Młynarska na okładce jednego z magazynów: „Na okładki zaprowadził mnie feminizm”

Paulina Młynarska w ciąży?

Paulina Młynarska o liderach KOD-u

Paulina Młynarska na pokazie Roberta Kupisza

Paulina Młynarska o politykach

Czy interesujesz się polityką?Komentarzy: 2


Gość | 8 stycznia 2017, 00:50

LICZĄ SIĘ LUDZIE , MY W KOD’ZIE ZEBRANI , A NIE JEDEN CZŁOWIEK .KIJOWSKI NIE JES NIEZASTĄPIONY . PROPONUJĘ CZŁOWIEKA DOŚWIADCZONEGO ,KTÓRY CZYJE SYTUACJĘ ,WIE JAK SIĘ W NIEJ ZNALEŹ I JAK POSTĘPOWAC , TO WŁADYSŁAW FRASYNIUK !!!!!!


Gość | 6 stycznia 2017, 23:36

Od początku działalności wiadomo było że pan Kijowski unika alimentów -nie mogłam zrozumieć jak ludzie kultury, polityki mogą podpierać się w słusznej sprawie takim liderem -no i teraz głupio .


Dodaj komentarz
×