Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Paulina Młynarska atakuje legendarnego polskiego reżysera? „Powinien za ten film przeprosić!”

Paulina Młynarska o niepłaceniu alimentów


Paulina Młynarska krytykuje Juliusza Machulskiego

Trudno znaleźć miłośnika polskiego kina, który nie byłby zaznajomiony z Seksmisją, Juliusza Machulskiego. Kultowe cytaty z filmu takie jak „kobieta mnie bije” czy „ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę” do dziś są używane, choćby w internetowych memach. To ponadczasowa produkcja i nikt do tej pory nie zarzucał jej seksizmu. Paulina Młynarska uważa jednak, że film propaguje szkodliwe wzorce roli kobiety i w ostrych słowach skrytykowała wybitnego reżysera podczas jednego z ostatnich wywiadów.

Paulina Młynarska OSTRO o treningach Anny Lewandowskiej: „To jest biznes, który Was wkręca w nierealistyczne oczekiwania…”

W rozmowie z Przemysławem Bollinem Paulina zaatakowała przesłanki płynące z komedii i wyraziła swoje niezadowolenie dotyczące dzieła Machulskiego. Według niej artysta powinien przepraszać kobiety za Seksmisję:

Pod koniec lat 80. wielką karierę zrobił film „Seksmisja”, niebywale śmieszny, inteligentny, świetnie zagrany, ale z tezą, że świat rządzony przez kobiety to piekło. Moje pokolenie się na nim wychowało. Ja tego filmu nienawidzę. Chociaż mam poczucie humoru i oglądając, ryczałam ze śmiechu. Juliusz Machulski powinien przeprosić za ten film. Jak sobie popatrzysz na to pod kątem stosunku do praw kobiet, jak włożysz kwestie mówione w „Seksmisji” w usta dzisiejszych polityków – nie do przejścia. To jest koncert seksizmu! Nas, a więc i jego, tym nakarmiono, że kobieta na pewno jest gorsza. Ja na czymś takim wyrosłam – mówiła wzburzona gwiazda

Młynarska doszukuje się w filmie drugiego dna czy jej opinia nie mija się z prawdą? Jakie jest wasze zdanie?

Paulina Młynarska o konflikcie z Agatą i ostatnich dniach z życia ojca. „Musimy sobie na nowo poukładać świat”

Juliusz Machulski - pogrzeb Grzegorza Miecugowa

Juliusz Machulski – pogrzeb Grzegorza Miecugowa

Paulina Młynarska - Premiera książki o Wojciechu Młynarskim

Paulina Młynarska – Premiera książki o Wojciechu Młynarskim

Czy lubisz oglądać polskie filmy?Komentarzy: 7


AnkaGość | 29 października 2017, 18:56

Babie kompletnie odbiło.


Gość | 15 października 2017, 02:18

niech skonczy najpierw jakąś szkołe


Gośćas | 14 września 2017, 14:01

feministki atakuja facetow , a same maja po czterech chlopow, a pozniej bredza , ze zaden nie dogodzil , tylko o siebie dbaja, dlatego im bije w dekiel


Swojak | 14 września 2017, 00:50

Chyba ja zazdrosc wziela.ze to nie ona grala w tym super filmie.wara od seksmisji.


Gość | 13 września 2017, 23:47

Pani Paulino bardzo panią lubię i szanuje, ale ta wypowiedz bardziej szkodzi feminizmowi niż pomaga. Jest poprostu niedorzeczna. Nie dajmy sie zwariować. Stop ekstremalnemu NIEZDROWEMU feminizmowi! Bardzo dziekuje P. Machulskiemu za ten film!


Gość | 13 września 2017, 21:27

k.rwa skad biora się takie idiotki…


Gość | 13 września 2017, 17:33

Ona się wychowała nie na Seksmisji ale na różowej serii filmów dla dorosłych we Francji w których grała Markizę
A tak na marginesie Przykro powiedzieć, ale z niej ani dziennikarka, ani aktorka. Wyobraźcie sobie, że ma np. na nazwisko Kowalska, albo Nowak i jest córką księgowego i sklepowej (bardzo szanuje te dwa zawody!). Pies z kulawą noga by wiedział zarówno o Paulinie jak i Agacie – ta to przynajmniej skończyła studia, lecz niewiele z tego wynika. Taka jest prawda dziewczynki, taka jest gorzka prawda!
Paulinka a że szkoły to za co Cię wywalili


Dodaj komentarz
×